A galaxis őrzői

Guardians of the Galaxy

2015.03.09 Szilárd996

Számomra csalódás. Nekem nem tetszett. Sokkal többet vártam volna, unalmas volt, nem kötött le, pedig mennyien dicsérték. Ettől már sokkal izgalmasabb, érdekesebb képregényfilmeket is láttam.

2015.02.25 *zsanka

Elültünk megnézni a párommal... hát nem kellett volna. De legalább pihentünk egy kicsit. Jó filmre számítottunk, és nem azt kaptuk. Halálosan untam!

2015.02.12 Krisz86

Igaz volt rá, mint a legtöbb filmre általában, a trailere lelőtte a legjobb poénokat, de egyébként jó kis film volt. Akár még újra meg is nézném. Aki szereti a scifit és a vígjátékot is valamennyire, annak tetszeni fog :)

2015.02.11 vadiati

Először nagyon nem akartam megnézni, a furcsa őrjöngő mosómedve képét látva. Aztán rávettem magam, és egy erős-közepest ért el nálam a film.

2015.02.08 mesterjani

Nagyon jó film, kellően humoros, ami nem megy a történet rovására, sőt inkább asszisztál hozzá. Látványa lehengerlő, űr hidegsége valamint a fajok sokszínűsége is jól átjön. Star Wars óta nem szórakoztam ilyen jól sci-fi filmen.

2015.01.31 sinkotiborne

A látvány jó volt, a cselekmény is megfelelt, voltak jó poénok, összességében egész jó.

2015.01.30 b.szenti007

Évek óta az egyik legjobb film. Nagyon szeretem a Marvel filmeket, de ez kiemelkedik mind közül. :)

2015.01.26 Ata

A karakterek nagyon jó arcok. Izgalmas, vicces, drámai. A faember hihetetlen jóarc :)) Mi kell még ?

2015.01.26 Aranygomba

A poénok nagyon ütöttek, a zenéje a mai napig a fülemben van, és a karakterek - ahhoz képes, hogy hányan vannak és hány felől jöttek - egész jól kidolgozottak. Azért sok lyuk maradt a történetben számomra, remélem lesz folytatás.

2015.01.26 pinter.bence91

Ezt nagyon eltalálták! Chris Pratt,mint "Tony Stark Jr." jól hozza a szerepet, a többi karakter is rendben van, látványra is király!

2015.08.06 teado

2015.03.09 napraforgó1

Nagyon jót aludtam rajta... Az előzetes alapján jól bekészültünk popcorn, kóla, aztán egy jó kis szombat délutáni szundi lett belőle. Sokkal jobbra számítottunk.

2015.02.13 LAlexa23

Vicces, kiváló egy estés film :) Nem hiába, Marvel...

2015.02.05 tonic85

Többet vártam ettől a filmtől, mindenki agyondicsérte, de egyszer nézhető. A mosómedve a legjobb arc benne, de azt hiszem nálam a koncepció nem jött be igazán.