A karate kölyök

A karate kölyök

The Karate Kid
Norbi

A változás sosem könnyű egy kiskamasz számára. A tizenkét éves Dre (Jaden Smith) Detroitból egyenesen Pekingbe költözik, a világ túlsó oldalára, ahol nem meglepő módon nehezen megy számára a beilleszkedés. Harcművészetekben jártas osztálytársai egyre-másra zaklatják, csak a bájos Mei Yinggel jön… Több

Rendező: Harald Zwart
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kína
Premier (HU): 2010.09.02.

2020.12.19 Interfectorem Sabnock

A remake filmeket mindig is kritikusabb szemmel nézem, és ez sem volt egy nagy durranás. Átlagos és egyszer nézős a számomra. De a filmből nem lett BlockBuster. Részemről ennyi.

2018.07.10 Norbi

Szeretem az ilyen stílusú filmeket , szóval nem volt nehéz meggyőzni. Az okítás része volt a legérdekesebb számomra, de a verekedés a végén is tetszett .

2016.05.27 Orosz István

Tetszett a film, jó volt nem volt egy hu de nagy sztori, de tanulságos volt. Mondani valója az volt nem számít ki mit mond, hogy tör meg küzdj az álmaidért, és sikerülni fog!

2019.02.11 Norbert93

Átlagos harcművészeti film, ami annak idején sokkal ígéretesebbnek tetszett, mint amilyen film lett belőle. A legnagyobb pofon az a film címe...A Karate japán harcművészet, a film ennek ellenére Kínában játszódik és kung-fuznak.

2020.06.22 stevepisti

Karate? kid

Tini verekedős filmnek mindenképp a jók közé tartozik. Jó volt Jackiet mester szerepben látni :) A kis Smith gyereken már itt lehetett látni az apja vonásait, egy-egy gesztusát, mozdulatait. Tetszett!

Jaden Smith három hónapot edzett a filmre.Szerző: kázsé

A finálét körülbelül 800 statisztával vették fel.Szerző: kázsé

A film címe ellenére senki sem karatézik benne, az ugyanis nem egy kínai harcművészet, márpedig a film Kínában játszódik.Szerző: kázsé

A rendező, Harald Zwart minden filmjébe becsempészi kedvenc focicsapata, a Fredrikstad logóját.Szerző: kázsé