Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A Klikk

(Clique)
A Klikk

Tartalom

A Klikk a Hazug csajok társasága és a Pletykafészek hagyományait követve elsősorban a fiatal nőket célozza. A történet szerint Holly és Georgia, a gyerekkori barátnők megkezdik első évüket az Edinburgh-i egyetemen. Holly nyugodtabb és óvatosabb, míg az állandóan pezsgő Georgia beleveti magát minden őrültségbe. A közgazdaságtant tanító Jude McDermid szikrázó előadása után elhatározzák, hogy csatlakoznak a professzor elit programjához. Georgia célja, hogy bejusson a tanárt körülvevő alfa-lányok klikkjébe, miközben Holly egyre magányosabbnak érzi magát. Ahogy bekerülnek a szociális örvénybe, a barátságuk próbára tevődik. (HBO)

2017. 01. 06. 05:22

Fordulatos és izgalmas, ráadásul van egy magába szippantó hangulata. Mindenkinek nagyon tudom ajánlani!

2017. 01. 03. 04:43

Nem egy ötletes sorozat, nem egy megoldást már számtalanszor láttam, úgyhogy ebből a szempontból semmi új a nap alatt. Viszont a karakterek nagyon jól ki vannak találva.

A sorozat első évada 6 részes.