A láthatatlan ember

The Invisible Man

2020.03.13 Greeta

A láthatatlan ember: Gárdonyi Géza után szabadon

SPOILERES Nagy elvárásokkal ültem be  a moziterembe. Egyrészt az előzetes is egy izgalmas filmet ígért, másrészt belefutottam egy-két kritikába, és mind csak dicsérte a filmet. Mindezek ellenére nekem csalódnom kellett. Jól indult a történet, azonna... Teljes kritika

2020.02.29 Anti007

Mutasd magad!

Kíváncsian vártam H.G. Wells által megálmodott történetet, ami ezúttal az áldozat szemszögéből mutatja be a Láthatatlan ember sztoriját. Akik azt gondolják már nem lehet mit kihozni a remek alapötletből,azoknak mindenképp kellemes meglepetés lesz a f... Teljes kritika

2020.08.19 KCintia

Háát....

Úgy vártam a filmet .. azt kell mondanom , hogy ahhoz képest amennyire felvezették mennyire király és ijesztő. Ez inkább frusztráló , bizarr és idegesítő volt. Nem volt rossz maga az alapgondolat de én sokkal többet vártam ettől a filmtől. Úgy tűnik a képzeletem most erősebb volt , mint a film maga.

2020.03.04 Lonka

Nem egy nagy durranás a film. A kivitelezés profi munka, de a történetében elég sok hiba van.

2020.09.22 jfruzsi97

Szolgálólány meséje után, Elisabeth Moss nem hazudtolta meg magát. Az arcjáték amit a filmben végig követhettünk fenomenális. A néző szinte átérezte mit érez a filmben. Jó volt a történet is maga, thriller műfajt bőven megugrotta. Jó alakítás, jó fordulatok.

2020.07.04 Di Canio

Kicsit unalmas az első harmada de aztán beindul. Nagy meglepetések nincsenek benne, de jó film.

2021.11.16 Csillagpor

Jól indult, de káosz és kapkodás lett a vége. Sajnálom, mert tényleg nagyon vártam Moss miatt. Egyszer nézhető, de nem meghatározó a film sajnos.

2021.01.22 taba

Kellemes csalódást okozott a film, bár elvárások nélkül néztem meg a történetet. A végén már egyértelmű, hogy kinek lehetett indítéka, ennek ellenére a rendező a választást a nézőkre bízza, és a végső csavar sem hiányzik.

2020.09.07 HanGa

A legvégsőkig tartogatott meglepetéseket a film. Érdekesen indult, majd apránként mindent megtudtunk, Miként akar egy bántalmazó kapcsolatból menekülni egy nő.

2020.03.06 Eniq

Alig vártam, hogy megnézhessem a filmet szerintem nagyon jól összerakott zseniális film lett. Végig éreztem a feszültséget az egész film alatt egy percig nem volt unalmas, felülmúlta az elvárásaimat.

2020.11.04 Annuska

Szerintem túl volt bonyolítva a történet. Egyszerűbben is meg lehetett volna oldani. Elisabeth Moss jól hozta a karaktert.

2020.03.01 Szilárd-Leo

Csalódás

Sziasztok csalódás volt a film .Olyan filmet mutathatok be...,hogy a bemutatoja alapján nagy filmet vártam .De nem igy lett. Történet is elég satnya.. A film megsem közelitti az elödjét .Elég izgalmas de vontatott.A filmröl bövebben-Egy nö életébe csöppenünk mig kiderülne mi történik addig is elmegy a film fele.Nem hisznek a nönek hogy a férje él csak láthatattlan .Kergeti mindenhol bolondnak nézik .Dili ház is bekerült a filmbe elég eldurvul minden...... és nézük a filmet ...és vége lessz..Inkább nem ajánlom filmet 1, drámai rész+félelem+6,5** őssz-7,8 **

2020.03.05 Paulo-Varga

Problémás szakítás

A 2017-es A múmia sikertelensége után a Universal korai horrorfilmjeinek remake-jei úgy tűnik, új irányt vettek: a low-budget horrorokban utazó Blumhouse stúdió James Whale 1933-as A láthatatlan emberjét álmodta újra, az eredmény pedig hatásosan refl... Teljes kritika

2020.06.01 Bence377940

Jó kis film, kicsit furán indul, de később nagyon dermesztő jelenetek érkeznek a néző elé. Meg lehet nézni, de kis türelem kell hozzá.