A Légy

A Légy
Videók

2022.08.04 JRD

Perfect! Mindig ez jut róla eszembe. Érdekes, jól el van kapva a légy mozgása is. Joggal kapott Oscar-díjat, ez nem is vitás. Vannak a magyar filmtörténetben is igazi gyöngyszemek. Érdemes megnézni mindenkinek! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.08.15 indingo

Különleges látványvilágú rövidfilmecske. 3 perc az egész, ahol valójában a néző a légy akit üldöznek.

2019.11.29 Timon

Ennek elképesztően hatásos látvány mélysége van.Szinte tökéletes amit bemutat.

2020.04.10 elekm90

Nagyon ötletes animációs film, meg tudom érteni, hogy ez a fajta kreatívitás 1981-ben Oscar-díjat ért.

2019.09.19 TomÁcs

Az alapötlet érdekes, nem mindennapi. Egyszer meg lehet nézni, de nagyon többször nem.

2019.08.20 Lonka

Azért nem semmi. hogy valakinek egy légyről jut eszébe kisfilmet csinálni, ami még ráadásul Oscart is nyer.

2022.08.04 Filmimado

A film nagyszerű vizuális technikái mellett még a hangokat is nagyon jól utánozza. Külön tetszett, hogy a néző a légy szemszögéből nézi végig ezt a remekművet. Rövidfilmnek nem túl hosszú, nem túl rövid: három percbe belefért minden. Véleményem szerint kiérdemelte az Oscar-t.

2016.02.13 Balint

Nagyon hangulatos és ötletes kisfilm egy házi légy mindennapjáról, abszolút megérdemelte az akadémia díjat ilyen próbálkozásokat bármikor megtudnék még nézni ;)