Vaksötét

Don't Breathe

Movieaddicts.hu
2016/08/21

A Vaksötét ugyan egy üde színfoltja a jelenkor horrorjainak, de attól még nem lesz egy klasszikus. Egy jó ötlet, de sajnos semmi több. Jobban működött volna rövidebb játékidőben, egy szkeccsfilm részeként. Azért egyszer érdemes megtekinteni. Több

Smoking Barrels
2016/08/22

Sikeres fogadtatás esetén pedig még a folytatást sem tartom elképzelhetetlennek, amihez a történet lezárása is remek táptalajt adna, habár egyszeri szórakozásnál nem tűnt többnek a Vaksötét. Több

Revizoronline.com
2016/08/25

A horror csendje
Nem vált világot a Magyarországon forgatott amerikai thriller – de egyéjszakás rémálomnak megteszi. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Cornandsoda.com
2016/08/25

Értékelés: 8.5/10
A Vaksötét az egyébként eredetiben és magyarul is rendkívül találó és kifejező címe ellenére tehát fényt hozott napjaink egyre klisésebbé váló horrorainak sorába. Akadtak benne ugyan kisebb melléfogások, ám ezeket leszámítva Fede Alvarez minden szempontból zseniális filmet alkotott. Több

Vox.hu
2016/08/31

Egy tiszteletbeli magyar thriller az amerikaiaktól, ami egy vak emberrel úgy befosat, hogy vissza fogod sírni a Démonok között túlvilági huncutkodóit. Több

Frappamagazin.hu
2016/10/07

Értékelés: 6.5/10
Összességében a mai premierek közt is kellemesen szórakoztató kategóriába sorolnám, ám filmkedvelők körében az enyhe Hitchcockot idéző fojtott atmoszféra is borzongató hatást kelthet. Ugyanakkor az utolsó háromnegyed részt jobban is megvághatták volna az ismétlődő elemek végett.

Filmertek.blog.hu
2016/10/25

Értékelés: 8.5/10
Reszkessetek betörők Kevin egy szadista vadállat lett
Bár három éve nem szerettem a Gonosz halott remake-jét, ezúttal kissé visszafogott lelkesedésemet nagyjából a 25. másodperc körül sikerült semmissé tennie és rajongójává avatnia, pedig nem sokat tudtam róla, mi lesz. Több

Supernatural Movies
2016/12/01

Értékelés: 7.5/10
Hangulatilag olyan energiával ruházták fel a filmet, ami elnyomja azt a tényt, hogy a rendező igazán tudott újat adni a műfajhoz. Több

Lone Wolf
2016/12/05

Ajánljuk a thriller és horror műfajok kedvelőinek, valamint mindazoknak, akik szeretik a látványos és kőkemény filmeket. Több

Cinegore.net
2018/03/03

Értékelés: 7.5/10
A film értékelését tekintve azonban úgy gondolom, már jóval többen fognak egyetérteni abban, hogy a Vaksötét szórakoztató, korrekt film lett, egyfajta üde színfolt az eddig kevésbé ragyogó 2016-os horrorfelhozatalt nézve. Több

jerrycomovie
2018/12/18

Don't Breathe (2016)
"Első: Stephen Lang szerintem mindig is egy alul-értékelt, rossz arcú anyaszomorító volt, aki több figyelmet is érdemelhetett volna és egyetlen pszichopata szerepének köszönheti, hogy egyáltalán ismerem a nevét, mert annak idején rongyosra néztem a "Jobb ma egy zsaru, mint holnap kettő - The Hard Way (1991)" című akció-vígjátékot és abban Lang volt a nemezis. " Több

jakedave
2021/03/16

Értékelés: 8.5/10
Mi lehet könnyebb, mint kirabolni egy vak embert? Ööö...
Három fiatal suhanc azzal egészíti ki a zsebpénzét, hogy puccos házakba törnek be. Persze szigorúan figyelnek, nehogy nagy kihágáson kapják őket, amiért már börtön járna - így például készpénzt nem lopnak, és arra is figyelnek, hogy az eltulajdonított áru értéke ne legyen túl magas. De azért valljuk be: ez nem egy tisztességes módja a pénzkeresetnek. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!