A Maszk 2 - A Maszk fia

Son of the Mask

2022.10.15 JRD

Lehetne akár jó film is, ha nem láttuk volna a Jim Carrey-féle alakítást. És valljuk be nehéz is elvonatkoztatni az anno berobbanó Maszk című filmtől. Így viszont csak egy silány folytatás lett, mely igyekezett megcélozni a Maszk kasszasikerét. Ettől... Több

2019.07.30 indingo

Szerintem nem olyan borzalmas, mint ahogy többen írják. Köze persze nem sok van az elsőhöz teljesen külön kell kezelni őket. Erős közepes.

2019.02.04 Norbert93

Jellegtelen

Nagyon rossz. Egy pillanatra sem vicces, túltolt és idétlen film. Az első rész sem tetszett, de ez a közelébe sem ér.

2018.07.27 Norbi

Az elsőt rész közelébe sem érhet ez a nem is tudom minek nevezzem. Sokkal lassabban teltek a percek, néha már vártam a végét. Nem értem, hogy miért nem fogják fel az emberek, hogy azért mert valami a jó/híres lett attól nem kell belőle folytatás.

2017.05.01 hell.l Nézhetetlen

Ez egy nagyon fölösleges film. Közelébe sem ér az első résznek, szerintem a filmtörténelem egyik legnagyobb hibája. Tényleg érhetetlen az ilyen filmek létrejötte.

2020.11.02 H.a.n.n.a

Ha külön kezeljük a Jim Carrey-féle Maszktól, akkor egy szórakoztató film. Persze értem a készítőket, jobban eladható volt ezzel a címmel.

2016.01.13 esfworld

Jobb lett volna, ha ez a film el sem készül. Az első rész meggyalázása, nagyon nem tetszett, egyetlen színész volt, aki benne volt az 1. részből, aki nem mást, mint a doktor. Jim Carrey nélkül, de szerintem Jim-mel is egy bukás lett volna a film. Talán a gyerekeknek tetszik, de szerintem a 18+ ne próbálja ki.

2016.05.06 Garfbob10

Ez történik, amikor egy adott színész (jelen esetben Jim Carrey) nem vállalja el a folytatást, és ennek ellenére megpróbálják azt folytatni. Nekem A Maszk a kedvenc Jim Carrey filmem, és ez annak a totális meggyalázása. A baba és a kutya küzdelmei eg... Több