Szólít a szörny

A Monster Calls

2017.11.07 hsanya182

Jóféle tinédzserfilm, kis pszichológiai csavarral megfűszerezve, persze lehet valaki már az elejétől kezdve átlátja mi is ez ami a szubtilis testben lezajlik, fiatalak ettől a megértéstől függetlenül biztos élvezni fogják. Nekem ez a film a Setét toronynál jobban tetszett...

2018.11.01 VvV

A legszomorúbb film, amit valaha láttam. Napokig nem tértem tőle magamhoz. Meg kell nézni.

2019.08.14 Lonka

Nagyon nehéz sírás nélkül megnéni a filmet. Ha valaki veszített már el egy szívéhez közel álló embert nem fogja tudni könnyek nélkül megnézni a filmet.

2018.01.16 rainman

Remek dráma, de nagyon erősen hat a fejre, igen lehangoló a film. A vége valóban könnyfakasztó, és szépen feloldják a lehangoltságot, az elfogadás és remény hitével. Szép film, csak a pesszimizmusa miatt nem lesz kedvenc.

2020.10.13 jfruzsi97

Egy megindító és látványos film. Élvezhető, leköti a nézőt. Jó sztorival. Egy kisfiú szemszögéből figyeljük a dolgokat , akin egy szörny segít.

2017.12.09 Greeta

Hogyan tud egy gyerek felkészülni arra, hogy meghal az akit a legjobban szeret, az édesanyja? A válasz sehogy. Borzasztóan mély a film mondanivalója, beleborzong az ember.

2018.09.27 MidoD7

Sokáig halogattam a filmnek a megnézését ám most megtekintve azt kell mondjam ez egyszerűen kiváló lett. Pár szót a karakterekről, nos minden személynek meg van a maga összetett jelleme és ez tetszik. A nagymama személye bár ritkán tűnik fel mégis át... Több

2019.01.23 Timcsi

Az érzelmi szálat nagyon ízlésesen tudták kezelni a film készítői, megindító történet. Zsepit készítsetek.

2020.01.11 petraszab

Szívszorító alkotás, amely mindenkit megkönnyeztet. Érdes a nézőpont, amelyben bemutatja a történteket.

2018.07.31 felicity

Egész jó, bár nagyon hasonlít a barátságos óriáshoz.

2018.03.31 Zsceeeka

Nagyon tetszett a film és végre egy, amiben nem utáltam Liam Neesont :D. Nagyon megható és szép történet, szeretem ezt a fajta történetvezetést és témához nyúlást.

2018.09.29 thejoker

Igazán jól kidolgozott története van, nagyon szomorú, talán a legszomorúbb amelyet mostanában láttam, megérte megnézni. Van mondanivalója a filmnek. Teljesen lekötött. A kisfiú nagyon jól eljátszotta a szerepét.

2019.01.13 szabomarc

Tetszett a film, és az alapötlet, de kissé vontatott volt szerintem a történet. Ajánlom a megtekintését, mély a témája, azonban kissé gyerekesre sikerült szerintem.

2020.10.22 belavagyok

Végig lehet érezni, hogy kis is az a bizonyos szörny és miért látogatja meg a fiút. Nyomasztó és fájó történet.