A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

2018.03.19 silverkesh

Hasonló a Blöffhöz, nekem tetszenek az ilyen filmek.

2016.04.22 Kata

Guy Ritchie kezdő filmjével nagyon magasra tette a lécet. Nagyon jó, érdekesek az akció jelenetek és a történet is lehengerlő. Ajánlom mindenkinek aki egy kicsit is szereti a vicces akció filmeket.

2018.08.31 Barnabii44

Alapmű.

2015.06.13 ZsoltSon

Szerintem messze túl van ez értékelve. Lehet, hogy pörög a film, jók a színészek, akik inkább jó karakterek, de amatőrök, egy egy színt tudnak hozni, de inkább az működik, hogy az életben is valami hasonló környékről jönnek és ezt a nyelvet beszélik.... Több

2015.03.31 trueblood

Guy Ritchie filmjeinek is sajátos hangulata van, azt nem írom, hogy utánozhatatlan, de egyedi. Jó kis film ez, pörgős, kiszámíthatatlan, és még röhögni is lehet rajta. Sokszor meg lehet ezt nézni, de nem egymás után mert bekattan az ember.

2016.05.26 Turro

Kifejezetten tetszik, hogy Jason és Vinnie is az utcáról sétáltak be, és nem színészek, hanem jól működő karakterek, akiknek a szöveg csípőből megy. Mintha semmit nem kellett volna betanulniuk. Óriási arcok. Már vagy 10-szer megnéztem, és még mindig nem tudom megunni.

2016.04.19 novak7matyas

Guy Ritchie első filmje majdem a remekműve lett De 2-év múlva rá sikerült tökéletesíteni és így született meg a Blöff .A két film hasonló de nem egyforma. Mindkettő nagyon jó film , a Blöff talán még jobb de én ezt láttam először így ez marad a kedvencem. Igaz Guy Ritchie.

2015.02.22 Tüneményes

Guy Ritchie igazán jó forgatókönyvet írt és ebből egy szenzációs filmet is csinált. A sztori szövevényességét leírni és elmesélni szinte képtelenség. Ez az a film amit látni kell, mert annyi benne a csavar, hogy ettől annyira egyedi a film. Aki látta... Több

2015.02.19 Robi

Nagyon jók a színészek és a szövegek pláne.Megunhatatlan film amin minden alkalommal lehet nevetni.Stílusában a Blöffhöz hasonlítanám.Nem kihagyni!

2015.01.31 fehérné andrea

Ezt tv-ben láttam először, tetszett főleg mert szeretem azokat a filmeket amiben Jason Statham játszik. Ebben is remek volt!

2014.11.22 Hitman

Imádom Guy Ritchie filmjeit. Nagyon jó karaktereket és arcokat szerepeltet, a történet szálait is remekül tudja keverni és a szövegek is elképesztően erősek. "Az ostobaságod az egyetlen mentséged, tahókám!" 5/5!

2017.05.01 Tybor99

Aki a Blöfföt lááta és szereti, annak kötelező, aki viszont még nem látta az nagyon gyorsan nézze meg mind2 filmet, mert a legszórakoztatóbb filmek között van e két alkotás.

2015.01.28 meneruwa

A legjobb film a világon, ezt mindenkinek látnia kell legalább egyszer!