Maffia!

Maffia!

Jane Austen's Mafia!
Videók

A kis Vincenzo Cortino úszva teszi meg az utat Szicíliától New Yorkig. Vincenzo (Lloyd Bridges) karrierje aztán gyorsan ível felfelé: hamarosan az egyik legbefolyásosabb maffia-család keresztapja lesz. Történetünk idején azonban már csökkenni látszik a befolyása - csakúgy, mint eddig sem túlságosan magas IQ-ja. Az öreg Vincenzo tehát átadja kisebbik fiának, a hasonlóan bárgyú Tonynak (Jay Mohr) a keresztapaságot, és ezzel megkezdődik a kegyetlenül lökött leszámolások ideje.

Premier (HU): 1998.10.29.

2023.08.03 Jocpappa

Jobbra emlékeztem, de így is jobb, mint a mai vígjátékok nagy része. Hiányzik a Csupasz pisztoly, Airplane!, Nagy durranás éra.

2016.04.30 nagyniki987

Lassú mederben folyó történet. Eléggé unalmas éld kiszámítható. Erős túlzás kriminek vagy thrillernek nevezni. Hiányzott fiók minden belőle. Legfőképp az izgalom és a színvonalas színészek.

Olasz-amerikaiak egy csoportja megpróbálta bojkottálnia a film new yorki premierjét, mert úgy érezték, hogy a film megalázó az olaszokra nézve. Szerző: rbernadett

Lloyd Bridges utolsó szerepe, azét a filmet a színész emlékének ajánlották. Szerző: rbernadett