Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A nevem Earl

(My Name Is Earl)
A nevem Earl

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

Earl egy lakókocsiparkban él feleségével, két gyerekével és öccsével. Egy napon rámosolyog a szerencse, nyer százezer dollárt, azonban fél perccel később elgázolja egy autó. A kórházban rádöbben, hogy változtatnia kell az életén, és elkezdi helyrehozni korábbi bűneit abban bízva, hogy ezentúl a jó dolgok sem fogják elkerülni.

2015. 06. 12. 09:43

Nagyon jó kis sorozat, annyira imádom a mondanivalóját a karmáról, és arról, hogy ha jót teszel azt az univerzum meghálálja. Hatalmas poénok vannak benne, szuper szereplők által előadva. Legemlékezetesebb pillanatom a sorozattal kapcsolatban: egy baráti társaságban egymás után néztünk meg több részt, már éppen az új rész kezdődött volna, mikor megállapítottuk, hogy ki kellene menni rágyújtani, erre bemondták a rész címét: leszokni a cigiről. :D

2015. 09. 18. 12:21

Ez számomra már a fárasztó szint... és sajnos a színészek se tetszenek!

2017. 01. 15. 20:54 Nézhetetlen!

Remekül szórakoztam rajta, jó sztori, és kellő humor.

Kathryn Joosten
Giovanni Ribisi
Missi Pyle
Chloë Grace Moretz
Jason Lee

Az egyik jelenetben láthatjuk Earl jogosítványát, melyen az áll, hogy a férfi 1970. április 25-én született. Ez megegyezik az őt alakító Jason Lee születési dátumával.

(GaEnik)

Earl szeme minden egyes fotón csukva van. Ez minden bizonnyal egy főhajtás az 1994-es Forrest Gump előtt.

(GaEnik)

Gregory Thomas Garcia következő sorozatának (Nevelésből elégséges) pilotjában a híradóban elhangzik, hogy egy helyi lakos végre végére ért korábbi rossz cselekedeteinek helyreállításának. Ez egyértelmű utalás Earlre.