Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A nevem Earl

(My Name Is Earl)
A nevem Earl

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

Earl egy lakókocsiparkban él feleségével, két gyerekével és öccsével. Egy napon rámosolyog a szerencse, nyer százezer dollárt, azonban fél perccel később elgázolja egy autó. A kórházban rádöbben, hogy változtatnia kell az életén, és elkezdi helyrehozni korábbi bűneit abban bízva, hogy ezentúl a jó dolgok sem fogják elkerülni.

(GaEnik)

2015. 05. 06. 20:18 Nézhetetlen!

Nagyon vicces sorozat, az ötlet pedig teljesen egyedi. Az állandó szereplők kimondottan szerethetőek.

2015. 05. 24. 18:36 Nézhetetlen!

Kezdtem aggódni a szériáért, de onnantól, hogy visszatértek a listához, Earl újra szárnyakat kapott. Viszonylag ritkán látni ilyet, hogy a készítők nem szerelmesednek bele az ötletükbe, és ha arról van szó, képesek pozitív irányba változtatni. A nevem Earl egy tipikus példája ennek, de mielőtt elfelejteném, emellett fergeteges humora is van!

2015. 01. 26. 18:23 Nézhetetlen!

Számomra elég langyos sorozat, nem sokáig köt le, pedig van egy jó alapsztorija. Megvannak a tipikus szereplők, az idióta testvér, a külföldi csinibaba és a házsártos volt feleség. Meguntam egy idő után, nem volt elég cselekményes a széria, hiába az általában epizódonként változó sztori. 3/5

Kathryn Joosten
Giovanni Ribisi
Missi Pyle
Chloë Grace Moretz
Jason Lee

Az egyik jelenetben láthatjuk Earl jogosítványát, melyen az áll, hogy a férfi 1970. április 25-én született. Ez megegyezik az őt alakító Jason Lee születési dátumával.

(GaEnik)

Earl szeme minden egyes fotón csukva van. Ez minden bizonnyal egy főhajtás az 1994-es Forrest Gump előtt.

(GaEnik)

Gregory Thomas Garcia következő sorozatának (Nevelésből elégséges) pilotjában a híradóban elhangzik, hogy egy helyi lakos végre végére ért korábbi rossz cselekedeteinek helyreállításának. Ez egyértelmű utalás Earlre.