Waxwork II: Lost in Time

Waxwork II: Lost in Time

A film összbevétele 10 dollár volt (imdb.com).

A filmet idehaza a Flamex forgalmazó adta ki videokazettán, A rémület múzeuma címen.Szerző: Kóborló

A forgatásokat 1991. április 29-én kezdték meg, 1991. június 1-én fejezték be.Szerző: Kóborló

A film rendezője és egyben forgatókönyvírója Anthony Hickox akárcsak az első részben, itt is vállalt egy apróbb szerepet. Ő volt az egyik királyi testőr.Szerző: Kóborló

Már az első, 1988-as filmben szerették volna Jason Voorhees karakterét (a Péntek 13. szériából) a filmbe illeszteni, ez végül jogi okok miatt nem valósulhatott meg. Mivel a készítőknek a folytatásra sem sikerült a jogi hercehurcákat lerendezniük, így csak egy rövid időre került végül be a filmbe Jason híres hokimaszkja. Szerző: Kóborló

A film rendezője és forgatókönyvírója Anthony Hickox (aki az 1988-ban bemutatott, első Waxwork filmet rendezte) randevúzott Deborah Foreman színésznővel (aki az első részben alakította Sarah karakterét). Mivel gyorsan megromlott a kapcsolat kettejük közt, ezért kellett a folytatásra Sarah szerepére másik színésznőt keresni.Szerző: Kóborló

John Ireland utolsó filmje.Szerző: dulkap

Deborah Foreman-t felkérték, hogy újra játssza el Sarah szerepét, de ő nem vállalta. Szerző: dulkap

Anthony Hickox felajánlotta Dolph Lundgren-nek Frankenstein teremtményének a szerepét, de ő visszautasította azt.Szerző: dulkap