A sas

The Eagle

2017.03.04 jozsagabri

Donald Sutherland és Mark Strong alakítása tetszett legjobban a filmben, igazán zseniális, ahogyan játszanak. Az egész film magával ragad, leköt, az események fordulatosak és a jelenetek látványosak.

2015.05.17 hsanya182

Osztom a véleményt, hogy a hangi és a képi világ jóra sikerült. Ez a film a Centurion c. film folytatása, viszont az sokkal nagyobb mondanivalóval rendelkezik. Itt az nem szimpatikus, hogy annyira ragaszkodnak egy "hüle" szimbólumhoz és azért kaszabo... Több

2015.06.11 macskulare

Nekem nagyon bejött és külön pikantéria, hogy egy részét Magyarországon forgatták, és a stáblista kb. 70%-a magyar szakembert vonultat fel! Ajánlom mindenkinek, mert méltatlanul gyenge az imdb-s 6.1 es pontszám. Jó nem egy Braveheart vagy Gyűrűk Ura, de jó kis szórakozás!

2015.05.12 Balu

Egyre inkább azt gondolom,hogy jó színész ez a Channing Tatum.Láttam már pár nyálas szerepemben de ebben a filmben szerintem jobban szerepelt.Bár a sztori nem annyira tetszett,de a képi és hangi világa az jól sikerült.

2016.04.29 Cordelia Bennett

Egyszeri szórakozásnak jó, szép a látványvilág és tetszett a történetben a szerepek, pozíciók felcserélődése. Mókás, hogy a Magyarországon forgatott filmekben akkor is megjelenik egy-két magyar szürkemarha, ha a történet éppen Britanniában játszódik. :)