A tűzben edzett férfi

Man on Fire

2019.01.28 Bizsu82

Izgalmas, pörgős film aktív akciójelenetekkel. A színészek profik és jó karakterek a filmhez. Magával ragadó, végig izgalmas film , aminek egy perce sem volt unalmas.

2015.11.21 irongozu

Nagyon tetszett a film. Kemény és ugyanakkor drámai. Denzel egy igen erős karaktert alakít és ahogy azt már megszokhattuk tőle, kitűnő színészi teljesítményt nyújt.

2017.05.29 Zoer8993

Izgalmas, egyedi sztori, nem kell sablontól és unalmas percektől tartani. A filmnek olyan ereje van amivel bevonza a nézőt és nem ereszti a végéig. Elég remek végkifejlette lett a végére.

2015.07.17 rhamus

Számomra túl egyszerűcske, túl gyerekes volt az egész. Sajnos inkább arról volt itt szó, hogy nem ütötte meg azt a mércét stílusban, ami az én ízlésemnek megfelelt. Másoknak ettől függetlenül még tetszhet. Kár pedig Denzel Washington kedvencem.

2016.06.11 Mulds

Ez a film egész stabilan össze van tákolva. Szerintem teljesen rendben van mind a karakter felépítés mind pedig a történeté. Szerethető kis darab és nyugodtan ajánlom bárkinek aki kedveli ezt a műfajt.

2016.10.24 Manson

Érdekfeszítő cselekmény, érdekes film. Magával ragadó a története. A műfajban a jobbak között van a film. Érdekes, végig fenntartja az érdeklődést a film.

2016.12.21 film kedvelő

na ennek a filmnek a tartalmát is két percben össze lehetne foglalni, mert annyira nem szól semmiről, de nem is ez a igazi nagy baj, hanem a rettentő gyenge vágás és arossz operetőri munka, ami jellemzi a filmet.

2015.02.01 miska1967

Tony Scott egyik legjobb filmje, és Denzel Washington egyik legjobb alakítása. Érzelmeket kelt, és egyben szórakoztat is. A filmzene kicsit megosztott de 5/5 pontot adok összességében.

2015.10.14 Siriusalias

Nagyon jó filmnek tartom, Denzel Washington egyik legjobbjának, nem is találhattak volna jobbat a szerepre mint őt, ahogy a kislány szerepére sem találhattak volna jobbat mint Dakota Fanning. A mellékszereplők is gondosan lettek kiválogatva, a téma é... Több

2020.04.04 arctoslion

Tony Scott mindig is " tuti " filmeket készített. Hát ez maximálisan az. Nem egy szimpla krimi, vagy thriller, hanem egy VALÓDI film. D.V remek, sőt pazar színész ebben a filmben is. Az, hogy megtörtént eset, külön lázba hozott, mert imádom az ilyen filmeket. 10/10

2015.11.26 mrstubbs

Minden elismerésem ezért a filmért. Minden remek: szereplők, történet, hangulat, jelenetek. Aki nem riad vissza az érzelmektől, annak nagyon fog tetszeni. Fantasztikus

2016.05.24 juliS

Nekem személy szerint egyáltalán nem tetszett a film, alig-alig teszi magasabbra a lécet a szokásos gyilkolós-giccses amerikai krimisztorinál, amiből egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány jó van. Aki persze szereti ezt a műfajt, és akárhányszor k... Több

2015.01.28 palacsinta

Imádom Washington filmjeit, így ez is nagy kedvencem. Nem egy átlagos akciófilm. Dakota Fanning is jól alakít, nekem pozitív élmény volt ez a film.

2015.01.27 S.Nikolett

Szerintem ez nyugis, de mégis kicsit megrázó film, látom benne a személyiség változást, ahogy szépen lassan megszeretik egymást, nekem nagyon tetszett, valószínű a közeljövőben újra fogom nézni!