Nyisd ki a szemed

Abre los ojos

2024.03.05 Queen

Remek színészek, fantasztikus alakítások és jó rendezői munka, de a története? Nem erre számítottam. Értelmetlen sci-fi, fantazmagória. Pedig milyen jól kezdődött, milyen dinamikusan, izgalmasan! S mennyivel jobb lett volna, ha sci-fi helyett egy „átlagos”, hétköznapi szerelmi sztorit faragtak volna belőle.

2016.03.07 citizenfour99

Kiváló film, nagyon jól tükrözi, hogy sokszor mink magunk közösítjük ki saját magunkat, miközben mások lehet nemis lennének előitéletesek. Viszont, van, hogy ok nélkül kedveskednek pl.: a következőt én állom haver, DE MIÉRT? fuh, nagyszerű, Penelope Cruz pedig egy ISTENNŐ :) Tetszett a film

2016.04.22 Loborg

Írtam véleményt az amerikai feldolgozásról is, ez nekem sokkal jobban tetszik, bár mindkettő kifejezetten jól sikerült. Ebben a férfi főszereplőt alakító színész nekem hitelesebb, int az újabb változatban ( a színésznő mindkettőben tökéletes). A történet nagyon érdekes, egyedi.

2015.08.12 Rikudou6

Egyáltalán nem jött be. Teljesen mást vártam tőle, mint amit kaptam és valahogy az én szememben nem volt meg az összhang, amit egy ilyen filmtől elvártam volna. Pedig szerintem jó volt színészi választás a szerepekre.