Airplane!

Airplane!

2024.04.26 Krisz

Szeretem a paródiákat. Legalábbis a nagy részüket. De az Airplane! az a film, ami mellettem teljesen elmegy.

Mára azért már megkoptak az akkor veretes poénok,de időtöltésnek még ma is tökéletesen megfelel. Nielsen-nek nem a legjobb filmje. De hálaistennek van miből válogatni. Popcornnal elmegy.

2019.07.24 indingo

Ez a tipikus esete az annyira rossz, hogy már jó kategóriának. Vicces, még ha a poénok néha kicsit fárasztóak is, és a története is egész jó.

2016.05.13 ArpiHajdu és Réci

Nagyon jó kis paródiafilm 1980-ból! Nagy kedvenc, sokféle és változatos poénok vannak benne, s nem veszi komolyan magát.

2017.07.10 Deku

Szeretem a paródiákat de ez harmat gyenge lett ezen a kategórián belül. Ismeretlen színészekkel volt tele számomra és nem is voltak túl szimpatikusak. Nem javaslom megnézésre.

2021.01.12 elekm90

Nem mondom, hogy a végére nem fárasztott kissé le a film, de többnyire nagyon jó poénok/szállóigék vannak benne, olyan stílusban, amilyet a későbbi Leslie Nielsen filmek (pl. Csupasz pisztoly) is képviselnek.

2018.12.03 harnas1207

Mára már kínosan gagyinak tűnik, de 10-15 éve még hatalmasakat kacagtunk ezen a vígjátékon. Nagyon fárasztó a humora.

2018.01.03 rainman

A csupasz pisztoly újrázás után kerestem gyorsan egy másik klasszikus vígjátékot, erre akadtam rá, és jól megdöbbentem! Klasszisokkal fárasztóbb, mint ezen szerzők későbbi darabjai, de sajnos rossz értelemben. Görcsösen erőltetett humor, kínos jelene... Több

2019.07.16 ZozArt89

Lehet, hogy ma már nem üt úgy a poénja mint régen de akkoriban ez bizony kellemes szórakozást biztosított. Szóval az egyik legjobb vígjáték amit valaha láttam.

2016.09.27 Ghotik

Nem egy ismert film, de szerintem nagyon is humoros, szórakoztató. Végig tele van poénnal, nem unatkoztam rajta. A főszereplő jól alakít, humoros, laza.

2024.02.17 R9CK3R

Sokáig irtóztam kicsit tőle, amiatt is, mert 44 éves, de mire végignéztem, már megbántam, hogy eddig halogattam! Nem szerettem sose a parodisztikus filmeket, de ez nagyon megfogott, sokszor szakadtam a röhögéstől. XD

2022.02.04 Drawen H.

Aki nem látta?

Így huszonév távlatából ismét megnézve (félve álltam neki), itt jön a DE: a vizuális és szóbeli, olykor odamondogatós poénok még mindig ülnek. Ez is helyt kap a filmek "All Star"csarnokában. Igencsak ajánlott, hogy tudd vagy sejtsd Leslie Nielsen munkásságát. Nem fogod megbánni, csak légy nyitott! Köszönjük Leslie!

2018.07.06 oneminute

Nekem ez a fajta humor már egy kicsit sok. Túl erőltetett, és nem jön be nekem

2015.10.30 Sodanth

Joey, jártál már török börtönben? Jim Abrahams, David és Jerry Zucker neveinek már híre és garanciája van a paródiák világában. Ők hárman hozták össze a 80-as, 90-es évek legjobb gag movie-jait, ez a film volt az első nagyobb sikerük. Az Airplane hat... Több