Akira

Akira

2017.10.17 Lamboh

Korához képest nagyon látványos, van mondanivalója, és jó hangulatú film. Én mégsem szeretem. Az elejétől a végéig untam. Igaz, ez már volt vagy 8 éve, szóval lehet nem lenne rossz ötlet újranézni.

2015.02.06 Yosihiro

A 90-es évek eggyik legjobb animéje kihagyhatatlan történet:) A grafika a történet a hang csúcs szuper. Ezt a japán anime rajongók ne hagyják ki. Klasszikus alkotás :)

2017.08.17 Deku

Mint mindenben úgy az anime világában is meg vannak az igazi klasszikus darabok. Ez pedig azok közül is az egyik legjobb darab. A grafikai megvalósítás nagyszerű lett.

2016.02.08 ellcrys89

Nem is tudom én ettől a anime-től valahogy sokkalta többet vártam. Persze meglehet, hogy én állítottam magas elvárásokat a filmmel szemben, de ettől függetlenül nekem az jön le, hogy közel sem érte el azt amit ki lehetett volna belőle hozni.

2015.10.02 hawaiipizza

TETSUOOOO!!!! KANEDAAA!!!!!! TEEEETSUUUUOOOO!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! Nem rossz amúgy, egészen fasza! Ajánlom!

2015.11.03 Cptn_Cold

Egyszerűen nem tudok betelni ezzel a filmmel. Kiváló kis alkotás, aminek színét minden egyes pont csak emel. Bátran rávágnám, hogy egyik nagy kedvenc filmemről van szó. Nézd meg nyugodtan!

2016.03.07 Buffy

Meglepően jó anime, nem volt hiányérzetem amikor befejeződött. A világ nagyon szépen van felépítve, kicsit sem valóságos, de nem is akar az lenni. Kissé sok az erőszak benne, de ez a műfaj sajátossága. A történet izgalmas és magával ragadó. Mindenkinek ajánlom, főleg a japánul beszélő feliratos változatot.

2015.08.23 wolfflow

Ezt még kézzel rajzolták! Alapmű!

2015.02.19 Denisqoo

Igazi steampunk anime még az őskorból. Mindent tud ez a film, amit a műfajtól el lehet várni. A karakterek természetesen idealizáltak, és igazán csak a főszereplőt tudjuk megismerni, de ez éppen elég. A sztori érdekes, tele van rejtéllyel és misztikummal. Aki szereti az animéket, és még nem látta, mindenképp nézze meg.