Alibi.com

Alibi.com

2018.01.15 jake_green

Én egy életre letettem a francia filmekről, de valamiért PHILIPPE LACHEAU rendező amerikai stílusban csinál vígjátékokat és nagyon jól csinálja! :) - ez a filmje még jobb, mint a Felvigyázó 1, Felvigyázó 2! Úgyhogy ha azt szeretted, ezt egyenesen imádni fogod.

2017.12.01 Gábor Rózsa

Kellemes kikapcsolódás, jó poénok. Izgalmas alap ötlet. Az egyetlen, amit ellene feltudok hozni, hogy sajnos kikerülték magát az "alibi.com" témát és egy egyszerű kis bonyodalom, összevisszaság elhárítás történetet csináltak belőle... Miközben az iz... Több

2017.05.30 VK

Humoros, pörgős vígjáték, ami szórakoztatja a nézőt. Egyszeri nézésre kellemes kikapcsolódást nyújtott. Aktív, vidám és jókedvre derítő. Lazulni vágyó estékre alkalmas!

2017.04.21 adam

Az előttem szólóval egyetemben én is igen bírom a rendező előző filmjeit, így egyértelmű volt, hogy ezt sem fogom kihagyni, és milyen jól tettem. A poénok működnek, a sztori lendületes, és az ötlet maga nagyszerű. Bátran merem ajánlani a vígjátékok kedvelőinek!

2018.02.03 silverkesh

Jól szórakoztam rajta, sok poén megnevettetett, még moziba is megnéztem volna.:)

2017.10.29 Bedecs.hu

Igazi sírva röhögős film. A történések jó része teljesen kiszámítható, de ezesetben ez nem befolyásolja az élvezhetőséget.

2019.07.05 spyro74

Philippe Lacheau-nak nagyon beteg humora van, de ezért is szeretjük. Amit ebben a filmben leművelt, az valami egészen elképesztő. :) Reflexből csinál viccet a tabutémákból, és az ilyen fazonokat és nagyon tudom kedvelni.