Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Alibi.com

(Alibi.com)
Alibi.com

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Néha minden pénzt megér egy alibi, amivel sikeresen leplezhetjük kettős életünket. Hála Augustinnek a lelkes és bevállalós üzlettársnak, Medhinek a fura új alkalmazottnak, Greg alibigyáros startupja óriási siker. És ki gondolna, hogy a cégnek hála, még álmai nőjét is megismeri. Egy gond van csak Flóval: utálja a hazugságot. Amikor kapcsolatuk komolyra fordul, akkor derül ki: Flo apja történetesen az alibi.com rendszeres megrendelője.
Az Elmentek otthonról alkotóinak új filmje. (Big Bang Media)

2017. 04. 21. 14:44

Az előttem szólóval egyetemben én is igen bírom a rendező előző filmjeit, így egyértelmű volt, hogy ezt sem fogom kihagyni, és milyen jól tettem. A poénok működnek, a sztori lendületes, és az ötlet maga nagyszerű. Bátran merem ajánlani a vígjátékok kedvelőinek!

2017. 04. 20. 22:14

Philippe Lacheau harmadik megírt és rendezett filmje. Az előző kettő nálam nagyon jól működött, mint vígjáték, így nem kérdés, hogy alig vártam ennek is a mozibemutatóját. Kicsit kétes érzéssel indultam neki, mert megmondom őszintén az előzetese nem nyűgözött le, másrészt pedig nem egy folytatásfilmről beszélünk (mint az Elmentek otthonról), hanem egy új - kerek történetet kell kovácsolni. Sikerült. A filmben benne van minden elvetemült hülyeség, ami mostmár mondhatni a főszereplőnk stílusa lett, és mint romantikus vígjáték is elég jól szuperál. Megvan benne a minimális komolyság és sztori. Plusz élmény, hogy a trailerbe nem lövik le a jó poénokat, rengeteg marad a filmre. Másfél órás igazi francia komédia, amiben a szórakozás garantált. Csak remélni tudom, hogy ez a három hülye még sok filmben dolgozik össze, mert évről évre jobban teljesít. De...hogy ne ajnározzam szét: sajnos volt 2 jelenet ami dühítően erőltetett baromság. Ott éreztem, hogy nem tudták a film végére meghúzni a határt. Ajánlom mindenkinek mint romantikus vígjáték. Akinek pedig A felvigyázó és az Elmentek otthonról filmek bejöttek, pedig kötelező!

VK
2017. 05. 30. 14:59

Humoros, pörgős vígjáték, ami szórakoztatja a nézőt. Egyszeri nézésre kellemes kikapcsolódást nyújtott. Aktív, vidám és jókedvre derítő. Lazulni vágyó estékre alkalmas!

Elodie Fontan
Elodie Fontan
Tarek Boudali

Medi Sadoun, aki a roma szereplő játssza filmben Brad Pitt-től merített inspirációt, aki hasonló figurát alakított a Blöffben.

Az Alibi.com Philippe Lacheau első önálló rendezése.

A filmet alaposan meg kellett vágnia a rendezőnek, mivel az első változat 2 óra 6 perces volt.