Minden út Rómába vezet

All Roads Lead to Rome

2020.01.23 Elkoo

Egyszer érdemes volt megnézni ezt a filmet. Helyenként szórakoztató is volt,de semmi nagy durranás nincs benne. A történet kiszámítható a színészi alakítások pedig átlagosnak bizonyultak.

2016.05.27 Bogi87

Néha kissé bugyuta romantikus vígjáték, amely a giccs határát feszegeti. Egyszer mindenképp nézhető, de ne legyenek nagy elvárásaink a filmmel szemben.

2016.11.22 Borga

A Minden út Rómába vezet elképesztően pocsék film, nem ajánlom senkinek, aki nem szeret végigszenvedni egy erőltetett filmet, amit bár próbáltak viccesre csinálni, de legfeljebb kínjában nevet az ember.

2017.08.27 T.Andras

Ez a film komoly próba elé állított, nem sokon múlott, hogy 10 perc után felálljak és ne nézzem tovább, de miután kifizettem a mozijegyet, végigültem, bízva abban, hogy jobb lesz. Nem lett jobb.

2016.12.07 Szorcsik

Szörnyen gyenge film, amely maximum a limonásé kategóriában megy el. A történet nem nagy szám, teljes mértékben kiszámítható. Néhány jó poén van benne, ami menti a filmet a bukástól.

2016.11.02 kicsimano

Annyira gyenge limonádé vígjáték, hogy sokszor már kínunkban nevettünk. A történet is egy nagy nulla, a szereplők is gyengék. Nincs ebben a filmben semmi, ami miatt jót lehetne rá mondani.

2017.03.01 Hercegno

Gyenge film, gyenge sztorival, gyenge színészi teljesítménnyel. Igen sokszor unatkoztam a film közben és szinte vártam, hogy legyen vége. Nem tudom ajánlani a megnézését.

2016.03.13 tamas84

Lapos, sablonos, unalomig ismert szituációk és poénok... Bár a sztori tartogathatott volna némi plusszt, nem érzem, hogy az alkotóknak sikerült volna kihasználniuk.

2017.02.08 Ancsus

A Minden út Rómába vezet a 2016-os év egyik leggyengébb vígjátéka, amit láttam. Néha már szinte kínos volt, de azért hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyetlen jó poén sem volt benne. Csak nem sok.

2016.12.31 Potoczkie

Ilyen bűn rossz filmet már nagyon régen láttam, mint a Minden út Rómába vezet. Komolyan megfordult a fejemben, hogy kimegyek a moziból, mert közel volt a nézhetetlen kategóriához. Szomszédaim is így voltak ezzel, ők fel is adták.

2017.03.02 Zenta

Ez egy roppant gyenge film lett, szinte vártam, hogy legyen mér vége. Annyira lapos és vontatott volt az egész film, hogy ilyen unalmas darabot régen láttam már.

2016.12.02 gubimari

Erőt kellett magamon venni, hogy ne álljak fel é ne menjen ki a moziból. Sokan megtették ugyanis. A legnagyobb baj a történet mellett a színészekkel volt, nagyon gyengén teljesítettek.

2016.05.19 RókaÚr

Minden hibája ellenére egy nézhető romantikus vígjátékról van szó, ami ugyan nem túlságosan emlékezetes, de aki vevő SJP-re, annak valószínűleg nem fog csalódást okozni. Barátnőmmel néztük meg a Deadpoolért cserébe :), de gondolom mondanom sem kell, melyiket élveztem jobban...

2017.03.27 Szinano

Nincs bajom az egyszer nézhetős vígjátékokkal, sőt olyankor kimondottan azokra utazom, de a Minden út Rómába vezet nagyon gyenge darab lett. Vagy én nem voltam éppen vevő rá, nem tudom. Mindenesetre alig vártam, hogy véget érjen.