Öveket becsatolni!

Allacciate le cinture

2016.05.05 irodalmialkotas

Limonádénak indul, de egy pohár könny lesz belőle. A pult mögött Ozpetek keveri a koktélt. Unalmasan rosssz!

2015.02.02 Zsofi821

A fimben az emberi kapcsolatok kerülnek előtérbe. Bemutatja hogy hogyan lesz elutasításból szerelem. Visszanyúlik a múltba, ok-okozati viszonyt állít fel az érzelmek tekintetében. Nem mindennapi film.

2015.05.07 goldfisy

A néhányak által giccsesnek titulált filmet én csöppet sem éreztem annak. Sokkal inkább minőségi köntösben és hitelesen szól a fájdalomról, szolidaritásról, betegségről és végzetről.

2015.02.09 Rózsa

Szuperjó szerelmes film! Mindkét főszereplő Elena és Antonio nagyon jó színészek! szépek a helyszínek lehet gyönyörködni benne!

2015.02.04 kriskaa

Vígjátéknak nem igazán nevezhető egy Ferzan Ozpetek film, viszont nagyon tetszett. A téma lehet, hogy kicsit elcsépelt, de a megközelítés nem a szokványos. A karakterek és a szereplők kimondottan jók voltak. Aki szereti a "nem hosszában eret vágós", de azért komoly filmeket, némi lazasággal, annak nagyon ajánlom.

2015.02.14 orevivien

Párral együtt érdemes rá beülni , megható és nagyon romantikus film!

2016.02.08 anonym

Szeretem az olasz életérzést visszatükröző filmeket, ez a film is ilyen. Fűszerezve egy kis drámával, szerelemmel, jó olasz pasival a főszerepben, gyönyörű forgatási helyszínekkel. Igazi kellemes, mégis tartalmas, üzenetet hordozó film.

2016.03.20 luba323

Fernand Ozpetek munkáira első nagy sikerfilmje, a Törökfürdő megjelenése óta figyelek. Filmjeiben tiszta karakterek, mély érzések, hétköznapi és különleges emberi kapcsolatok jelennek meg, melyeket a rendező minden filmjében próbára tesz 1-1 váratlan... Több