Deniel

1. évad (2016) - 10 epizód
2. évad (2018) - 9 epizód
3. évad - 10 epizód
4. évad - 1 epizód

A krimisorozat a világ legismertebb, legtitokzatosabb bűnügyi eseteit világítja meg, eddig még be nem mutatott tanulmányokkal és bizonyítékokkal megfűszerezve.

(erare)

Premier: 2015.12.07.

2019.07.09 EDUARD98

Nagyon amerikai ízű ez a sorozat, emiatt nem igazán jött be. Egy-két epizódot láttam, de ez pont elég volt ahhoz, hogy kialakult véleményem legyen róla.

2017.07.16 indingo

Fura volt Sarah Paulsont és Cuba Gooding Jr. újra egy filmben látni, az Amerikai Horror Story után. OJ. története elképesztő, de maga sorozat engem nem kötött le annyira. Érdekelt a teljes sztori ezért is néztem meg, de néhol elég unalmas volt.

2017.05.30 Szilonka

A történet adva volt, mindent be akartak mutatni ezért eléggé hosszúra sikeredett. Valahol elképesztő a sztori, azzal hogy teljesen egyértelmű, hogy OJ volt a tettes, mégis fel tudták menteni. Travolta fel elég fira a filmben.

2017.11.18 Bazzzsi

Az igazságszolgáltatás szégyene a történet. Felmenteni valakit, holott minden bizonyíték ellene van. Felmentjük mert híres, mert sportoló, meg belekeverjük a bőrszint......

2016.04.26 MMcFly2015

Első évad: Az O.J. Simpson-ügy

Egyszerűen zseniális. Mikor az első részbe belekezdtem, nem gondoltam volna, hogy ilyen szintű izgalmakat ki tud hozni a 10 részes, tárgyalásos krimisorozat. De ez egy olyan téma a történelem során, amit mindenképpen filmre kell vinni. Ez a sorozat ... Teljes kritika

Susan Beaubian játsza Nordberg, vagyis O.J. Simpson karakterének feleségét a Csupasz Pisztolyban. A színésznő nemrég az American Crime Story - Az O.J. Simpson-ügy c. sorozatban is szerepelt.Szerző: Bob

Cuba Gooding Jr. bevallotta, hogy a gyilkos sportoló karakterének megformálása kimerítette, és idegileg sem volt egyszerű feladat, így a forgatást követően egy hónappal pihenni ment, hogy ismét szabadnak érezhesse magát.Szerző: erare

Cuba Gooding Jr. korábban is bújt már sportolói álruhába, amikor Tom Cruise oldalán egy tehetséges futballjátékost formált meg a Jerry Maguire – A nagy hátraarc című, 1996-os filmben. Az alakítás akkor a legjobb mellékszereplőnek járó Oscar-díjat hozta el számára.Szerző: erare

David Schwimmer és Selma Blair egy Jóbarátok epizódban is együtt szerepelt a kamera előtt.Szerző: erare

Sarah Paulson és Connie Britton korábban együtt játszott az Amerikai Horror Storyban (2011).Szerző: erare