Az Arthur-átok

Arthur, malédiction

2022.12.31 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Logikátlan, értelmetlen, tele bakikkal

A szereplők egyszerűen csapnivalóak, borzalmasan rosszul adják, de természetesen itt a kötelező meleg pár és a színes-fehér szerelme megtalálható, az egész film ezekre fókuszál, majd az utolsó tizenöt percben történik valami, amit nem tudunk meg, hogy pontosan micsoda. Értelmes vég... Idegesítő, óriási filmes baklövések a filmben, nem tudom, hogy nem figyeltek rá. Mindenesetre inkább idegesítő a film, úgyhogy csak alkohol befolyása alatt lévő személyeknek ajánlom, hátha többre pontozzák.

2022.07.30 BRANTON Nézhetetlen

S@ggLuc Besson

Nem tudom, hogy túl sokat ittam-e, vagy ez tényleg ennyire rossz volt? Minden, már korábban leírt véleménnyel maximálisan egyet tudok érteni. Kínos volt az egész. Pedig az alapötlet egyébként jó, sőt, meg merem kockáztatni, hogy zseniális. Az pedig, hogy ebből ilyen gyenge alkotást sikerült kihozni... Nos, az is zseniális, csak éppen más oldalról.

2022.07.21 bart

Fuh, hát szerintem ez eszméletlenül mellément. Nagyon kiszámítható a cselekmény, ami talán még nem is lenne baj, hiszen nem feltétlenül kell elvárni egy ilyen kaliberű filmtől, hogy bővelkedjen a fordulatokban. Viszont annyira klisés az egész, hogy már fájdalmas volt nézni.

2022.07.15 Zoltán

Én nagyon bíztam ebben a filmben. Vártam is Besson miatt, de itt valami igencsak félresiklott. Szerintem bőven volt benne potenciál, de összességében egy nagy blöffnek találtam. Három csillagot adok rá, mert nem igazán lép túl a középszerűségen.

2022.07.29 Eastern79

Hát ez meg mi?

Őszintén szólva, fogalmam sincs mit akart Besson ezzel a filmmel. Az Arthur és a villangók univerzumához abszolút nem passzol a horror műfaja, ráadásul a sztori nélkülöz minden logikát… Arról nem beszélve, hogy az elcsépelt horror-kliséket ismételgeti. Egysíkú karakterek, csapnivaló színészi teljesítmény és borzalmas operatőri munka teszi felejthetetlenné, sajnos nem pozitív értelemben. Nézhetetlen, élvezhetetlen, abszolút csalódás.

2022.07.30 vrglaurella

Elég cringe volt ez az egész felhozatal, nem beszélve a csapnivaló szereplőkről. Konkrétan, néha én éreztem magam kellemetlenül. Nem is tudom, mikor láttam utoljára ilyen rossz színészi játékot.