Az élet csajos oldala

2 Broke Girls

2023.10.03 mafabfan

Imádnivaló összhang

Lazításnak tökéletes, könnyed, pikáns poénokkal tűzdelt sorozat. Egyszerűen az ember szurkol, hogy a lányok sikeresek legyenek.

2021.09.13 dandelion1983

Megszerettem a két főszereplő lányt, így elnézem nekik azt is, hogy néhol picit erőltetett poénok vannak benne, és nem annyira vicces. Néhol viszont vannak benne nagyon jó poénok. Tény, hogy nem egy világraszóló sitcom, de teljesen nézhető kategória. Egy fárasztó nap után kikapcsolódásnak tökéletes.

2015.05.29 titra

Olyan mintha a világ legegyszerűbben leforgatott sorozata lenne, és mégis látszik, hogy ebben azért sokkal több van, mint hogy a szegény meg a gazdag lány poénokkal dobálóznak egy étteremben, nekem talán ez tetszik benne a legjobban. Tetszik a karakt... Több

2016.01.16 Alexa

Egyszeru, ironikus poenok, vicces karakterek, teljesen jol hozza azt amire szantak: kapcsolj ki es szorakozz! Ugyanakkor eleg sokszor melyebb uzenetek is fellelhetok a sorozatban, amik elgondolkoztatoak, megha viccesen is adjak elo. Megszerettem ezt a sorozatot a maga egyszeru, de nagyszeru formajaban. Ajanlom!

2015.03.29 ZsoltSon

Jó a sztori, jók a színészek, és az írók is otthon mozognak a humorban, ennyi nagyjából elég is egy komédiasorozatnak. Semmi baj nem lenne, ha ez jellemezné átlagban a sitcomokat. Csak margóra jegyzem meg, hogy Oleg figurájától mindig dobok egy hátast.

2015.01.26 Betyus

Nem rossz igazából. Azt tényleg el kell ismerni, hogy Oleg a legnagyobb arc a sorozatban. Mindkét lány személyisége abszolút kedvelhető, szerethető, de néha már kicsit mindkettőjükből elegem van. Maxnek kissé erőltetettek néha a poénjai, ironizációi..

2015.11.23 Bulki

Jól kezdett az élet csajos oldala, bár az pilottól anno nem esett le az állam, arra elegendő volt, hogy kitartsak mellette. Az első évadtól mondjuk nem követem hétről hétre, de ha lement az évad be szoktam darálni, és egész kellemes szórakoztatást nyújt a mai kissé fáradt sitcom mezőnyben.

2016.10.14 demonkiller45

A 2 Broke Girls 2011 legjobb újonca volt a komédiák között, kellett is egy kis vérfrissítés. Max Black és Caroline Channing között nagyon jól működik az összhang, kimondottan erős páros lettek, az írók pedig mindig tudnak egy kis újat mutatni a két n... Több

2016.01.07 srktmt

Egy egyszerű egyszer nézős szituációs komédia, ami néha igen csak elborult dolgokkal is viccel, de még ponta határon belül. Egyszer mindenképp megíri belenézni.

2018.10.23 Paránytrilla

Szeretem ezt a sorozatot! Szerintem jobban is, mint amennyire jó. :D Részben a sitcom műfaj miatt, ami számomra a totál kikapcsolódás, amin nem kell gondolkodni. Másrészt jók a karakterek. Többek véleménye szerint a poénok erőltetettek. Valószínűleg ... Több