Az indíték

Motive
Videók

2020.01.10 Gabriella Temesvári

kritika

Szerintem egyáltalán nem nagy bravúrral oldják meg az eseteket. Kriminek nagyon gyenge. És kiábrándító, hogy már az elején lelövik a poént, hogy: ki a gyilkos és az áldozat. Mintha hátulról kezdenék olvasni egy könyvet.

2016.07.31 Bogi87

Rendkívül izgalmas krimisorozat, amely 4 évadon keresztül képes fenntartani az érdeklődést. Minden epizód független a többitől, önálló kerek történet. Nekem különösen az tetszik benne, hogy a film középpontjában mindig a gyilkosság indítéka áll, (aho... Több

2017.01.13 Gigi

Bár nincs benne a TOP 10 sorozatomban, de időnként előveszem, és megnézek egy újabb részt. Tetszik, hogy nem megszokott a bűnügyek felderítése, a nyomozás menete. Jó sorozat.

2017.08.21 Deku

Elég érdekes krimisorozat bár nem mondanám rá, hogy ez a kedvencem mégis a legjobbak között van. Izgalmas és a néző egy percre sem unatkozik alatta. Nagyszerű lett.

2019.02.25 kevelin

Nagyon tetszett, hogy egy fordított eseménysorozatot kellett felgöngyölíteni. A sztorik sem tipikusak. Néha elég megdöbbentő és durva eseteket sikerölt kitalálni. Minden krimi rajongónak kötelező

2016.11.10 Borga

Szuper krimisorozat, melyet jó szívvel ajánlok a műfaj kedvelőinek. Minden egyes epizód külön kis történet, ugyanakkor a nyomozók minden részt összekapcsolnak. A karakterek szerethetőek, képes velük azonosulni a néző.

2018.11.10 Deniel

Nem egy nagy pukkanás. Mint a Viasatos NCIS sorozatok. Csini szőke cica nyomozó, aki mindenre rájön azonnal, szexi, vörös milf patológus, aki sminkben boncolja a hullákat, minden csillog villog és 2 perc alatt megoldanak minden bűnügyet, ami csak úgy... Több

2016.11.29 Ercsi

Nagyon jó kis krimisorozat. Kimondottan tetszik, hogy minden epizódban 1-1 újabb bűntény kiváltó okára derül fény, de mindez úgy történik, hogy epizódról epizódra egyre többet tudunk meg az állandó főszereplőkről, nyomonkövethetjük a sorsukat.

2017.08.27 T.Andras

Teljesen véletlenül akadtam rá a Motive-ra, mikor krimi sorozatok után kutattam. Pozitív meglepetés volt számomra, néhány epizód után beindult valami, ami miatt már nem tudtam abbahagyni a nézését. Imádtam.

2016.12.07 Szorcsik

Sajnálom, hogy véget ért a Motive, mert az egyik kedvenc sorozatom volt. Igazán a 2. évad felétől indult be, attól a ponttól kezdve nem bírtam abbahagyni a nézését. Érdekfeszítő és vicces.

2016.12.30 Potoczkie

Imádom a krimiket, legyen az film, vagy sorozat. Valósággal falom őket. A Motive egy egészen új nézőpontból mutatja be a gyilkosságokat, az indíték szemszögéből. A 2. évadot követően már nem bírtam leállni a nézésével.

2017.03.01 Zenta

A krimik szerelmeseinek jó szívvel ajánlom a Motive névre keresztelt sorozatot, amely egybefüggően, de különálló epizódonként is élvezetes szórakozást nyújt.

2016.09.06 Nnoorraa

Pörgős, izgalmas film, amiben végig történnek az események. Magával ragadja a nézőt a történet és végig fenntartja a figyelmet. Profin alakítanak a szereplők.

2017.02.25 Beuszi

Nagyon pörgős sorozat, ami egy pillanatra sem ül le, végig fent tudja tartani a figyelmet. Kár, hogy véget ért, mert szerettem minden egyes részét. Azért még remélem, hátha később készül hozzá folytatás.