Az útvesztő: Halálkúra

Maze Runner: The Death Cure

Artsomnia
2018/01/24

A Halálkúra korrekt, ámde feleslegesen túlnyújtott lezárása lett az Útvesztő szériának. Akciójelenetei szemkápáztatóak, dialógusai viszont néha fejfájdítóan egyszerűek. Több

Vox.hu
2018/01/25

Értékelés: 5.5/10
Az Útvesztő - Halálkúra
A nyitó akció mindenesetre bámulatos, és ó, bárcsak e szellemben fogant volna a további 130 perc is – jót tett volna egy amolyan Mad Max-szerű, poros és szikár akcióorgia. Sajnos azonban más irányt vesz a film, s így a kétségtelenül látványos, városromboló zúzások közepette főként hihetetlenül sablonos fordulatok és a főszereplők nyavalyg… kínlódása a jussunk. Az Útvesztő végén ráadásul egy banális és a meglepetéssel rokoni viszonyban sem lévő megoldás vár minket. Több

MovieAddict
2018/02/02

Lőjétek be a középkategóriát korábbi mozis élményeitekből, és ha egy kicsit lejjebb engeditek az elvárásaitokat, akkor élvezni fogjátok a filmet. Több

Néztem Egy Filmet
2018/04/18

Értékelés: 6.9/10
A film szerkezete a hibás a rengeteg negatív kritikáért?
Az ÚTVESZTŐ: HALÁLKÚRA bőven eltér az első résznél felvetett árva gyermekes - Legyek Ura szerű - kalandfilm hangulattól. Egy Scifi alapokra helyezett hoolywoodi rutin munka. Minden a helyén van itt, de semmi sem igazán maradandó. Több

Csokiduda
2018/04/20

Értékelés: 7.3/10
Halálkúra - Jobb mint írják!
Sokan persze lehúzták a filmet, de szerintem nézhető kategóriát képvisel. Sőt, akár mint a többi rész is, többször is nézhetőt! Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!