Azok a 70-es évek show

That '70s Show

2018.03.13 Evok1909

Ismét egy sorozat a szám íze szerint. Minden karakter szerethető, remek helyzetkomikumok. Ráadásul ez az a korszak amikor még nem élhettem olyan idősként mint a karakterek de nagyon érdekel és tetszik.

2015.05.13 Syracuse

Hatalmas sorozat, olyan gyerekszereplőkkel, akik mára sztárok lettek. Igazából ez az átmenet a Jóbarátok-féle alánevetős, és a Dokikban megismert többkamerás szitkomok között.

2015.11.23 somi

2016.02.09 Galway

Nagyon szeretem, már vagy háromszor végignéztem. megunhatatlan, mert annyi dolog történik benne.. Nagyon furcsa Mila Kunist és a többieket fiatalon látni.. Néha kezdek emiatt a sorozat miatt hinni a sorsban ;) :D Kedvenc párom egyértelműen [SPOILER] Jackie és Hyde

2016.03.07 tomvétsz

Jó kis sorozat volt, bár én leginkább azokat a részeket bírtam, melyekben tisztelegtek a filmvilág nagyjai előtt (ikonikus filmek, rendezők stb), azóta ilyesmi csak a Balfékekben láttam.

2017.07.25 matrosh1980

Nem volt egy világmegváltó sorozat, de nagyon kellemes, könnyed humorával állandó színvonalon tudott szórakoztatni. Én kimondottan szerettem, és bár nem tudnék neki helyen szorítani egy top10-es listán, de még így is csak ajánlani tudom. Melléfogni nem nagyon lehet vele.