Rossz anyák

Bad Moms

2019.06.02 kevelin

Nem volt se rossz se jó. Egyszer megnézhető még talán vicces is. Kicsit valóban átadja a mai anyák életét (mármint ami a hajtós részt illeti) a többiről nem nyilatkozom

2017.11.13 Zsceeeka

Háááát.... Vígjátéknak elmegy, de azok közül sem a jobbak közé sorolnám. Igazából mindig meglep, hogy mikre van igény (ennek is jön a folytatása). Én a 2. részt biztos, hogy nem vállalom be, semmi újat nem mutatott és nem is volt túl szórakoztató.

2018.02.22 SzFa

Nem rossz film, de nem is kimagaslóan jó. Van mondani valója és nyilván anyának lenni nehéz, de annyira nem jön át, nincs meg az a mély átható érzés. Ez a film is olyan tipikus amerikai egyszer nézhető film.

2016.12.12 stomachh

Atlagos egynyari vigjatek, de a jobb fajtabol. Nem emelkedik ki semmivel sem a kommerszek sorabol, de jok a karakterek, nehol hangosan nevetosek a poenok. Elegedett voltam.

2018.03.30 NFG

Először is leszögezném, hogy nagyon nem gyerekeknek való! Perverz humora és felnőtt tartalma van! Akit ezek nem zavarnak, az át tudja magát adni az élménynek és szórakozhat egy jót!

2019.12.08 Eniq

Szerintem tök vicces volt a film már sokszor néztem újra és még mindig tudok rajta nevetni a 3 főszereplő csaj együtt nagyon hülye volt persze jó értelemben, de Christina Applegate karaktere is kellett oda, hogy ne legyen unalmas, a végére már őt is bírtam.

2017.08.23 Adepto

Igazán nevettető, kellemes kikapcsolódást hozott számomra. Nem volt olyan vicces, mint pl. a Másnaposok első része és nem találta fel a "spanyol viaszt" (bár manapság egyébként is nehéz), de tényleg szórakoztat. Egy két poén nekem kicsit sok volt, de... Több

2020.12.01 Oliver.guy_

Először úgy gondoltam, megint egy tipikus béna vígjáték, de pozitívan csalódtam. Mindenképpen felnőtteknek szóló filmről van szó, sok mondanivalója van, reális háttérsztorival rendelkeznek a szereplők, és érthető, amikor már teljesen kiadnak. Szerint... Több

2016.10.01 Evcsi95

Vicces, jó mondanivalóval rendelkezik. Napjaink problémáit tartalmazta, a férjek sokat tanulhatnak belőle. Hűen tartalmazza egy dolgozó anya mindennapjait.

2016.09.23 Ghotik

A jobb vígjátékok közé sorolnám mert viszonylag jó a humora és végig fenntartja a néző érdeklődését. A szereplők jól alakítanak, életszerű a sztori és van mondanivalója.

2017.02.12 Mithrel

A Rossz anyák egy tipikusan olyan film, amit végigröhög az ember, a végén pedig mégis tapasztalatokkal gazdagodik. Olyan oldalát mutatja be az anyaságnak, a szülői közösségnek, az iskolának, amit még nem nagyon láthattunk.

2016.08.19 adamkatka

A napokban láttam a moziban és nagyon tetszett, mert nem lövik el minden percben a szokásos kliséket és lehet nevetni a vicceken. Tetszett a szereplőválogatás is, mert mindenki a megfelelő karaktert kapta.

2018.06.13 schvarz

A beharangozás ellenére egy igazi tipikus sablonos amerikai vígjáték középszerű humorral és átlagos történettel. Nálam abszolút egyszer nézhető kategória. Laza, egyszerű, vicces.

2016.10.20 cinderella

A bemutatója tetszett, de sok negatív véleményt olvastam róla, így kicsit félve kezdtem el nézni. Szerencsére nem kellet csalódnom benne. Azt nem mondanám, hogy fergeteges poénok voltak benne, de lehetett rajta nevetni. Az egyszer biztos, hogy sok ig... Több