Rossz anyák karácsonya

A Bad Moms Christmas

2018.01.22 Evcsi95

Messze nem volt olyan jó, mint az első rész. Itt már elkoptak a poénok, ellaposodott a film. Nem nevettem rajta annyit, mint amire számítottam.

2020.12.01 Oliver.guy_

Az első rész után számomra csalódás volt. Egészen más hangvételű az egész film, viszont a felnőtt tartalom, a reális háttérsztorival rendelkező szereplők és a mondanivaló itt is megvan. Egynek nem rossz, de igazából csak alig összehasonlítható az első résszel.

2018.01.28 Kirana80

A töménytelen marháskodás, a felszabadult hangulat, és jó karakterek, ezzel lehet legjobban jellemezni a Rossz anyák karácsonyát. A sok poén mögött azért akadnak aprócska mondanivalók a szeretetről, anya-lánya kapcsolatokról, és általában a karácsonyról. A terep a felszabadult nevetésé, és a film ezt jól hozza. :-D

2020.01.05 cinderella

Az első része jobban sikerült. Ez inkább olyan egyszer a moziban megnézős film, de nem az amit minden karácsonykor újranéz az ember.

2018.07.22 kisssjanka

Az első részhez képest nagyon elmarad a film. Erőltetett, ismétlődő poénok, és túlságosan egysíkú. Egynek jó, de semmi maradandó vagy egyedülálló nincs benne.

2018.04.01 csokee38

Iszonyatosan alpári, nincs ilyen nő aki így beszélne, nagyon közönséges, emiatt nem tetszik. Az első rész még hagyján, de itt az első 10-15 perc arról szól, hogy melyik szereplő a profibb, és közönségesebb.

2018.03.22 Csicsi88

Beültem egy vígjátékra amitől nem vártam túl sokat. Talán voltak benne túlzott humorok, de szórakoztató és maga módján tanulságos. Főleg az anya lány viszonyok és az ünnepek borzalmai elénk tárulnak.

2017.11.29 bukottangyal

Egyszer nézős film. Vicces, de nagyon kiszámítható. Nekem személy szerint az anya-lánya kapcsolat tetszett benne a legjobban.

2017.11.02 danda115

Szerintem nagyon ötletes film, imádtam az elejétől a végégig, Mila Kunis karaktere volt a kedvencem, szerintem miatta is néztem meg igazából.

2017.11.10 RókaÚr

Hát ez sajnos nem jött össze. Az első rész még rendben volt, de itt azt éreztem, hogy már nagyon erőltetett a dolog, és nem tudtam igazán önfeledten szórakozni. Akad benne pár jó poén, de ez most nem nyert meg.

2017.12.02 süti1999

Nagyon vártam ezt a filmet, mert az első része is nagyon tetszett. Abszolút nem csalódtam, sőt még a vártnál is jobban tetszett. Humoros, jó film. Végre nem az a szokásos, tipikus karácsonyi story.

2017.11.09 doobie

A stesszes anyukák ennél jobb vígjátékot érdemelnek. Nem mondom, hogy nem kacagtam fel néha, de valami nagyon hiányzott belőle nekem. A legnagyobb baj talán az, hogy sorra lövi el az unalomig ismert poénokat, és az első résszel ellentétben semmi ered... Több

2018.01.02 ComptonBene

Az év egyik legrosszabb filmje. Hihetetlen gagyi poénok, béna rendezés és színészek. Annyira humortalan, és erőltetett, hogy az már fáj.

2017.12.01 zelmaci

Az előző film sokkal sikeresebb volt. Ez a film is nagyot robbant, de itt a perverzitás nem ismert már határokat. Kicsit többet vártam tőle, ezért kap 3 csillagot.