Vegasi vakáció

Vegasi vakáció

Vegas Vacation

Griswold ismét nyaralni viszi a családját, ezúttal Las Vegasba mennek. A sivatag közepén elterülő neonfényben úszó város azonban nemcsak a szerencsejátékok, hanem a bűnök és csábítások ördögi központja is. A család minden tagját rabul ejtik a bűnös városban kísértő szerencselovagok. A papa le is ragad egy játékasztalnál, ahol az egész családi vagyont el lehet verni. A veszteségek összehozzák Clarkot egy másik megkopasztott család tagjaival és együtt keresnek kiutat. Ha Las Vegas átverte őket, ők is átverik Las Vegast.

Rendező: Stephen Kessler
Forgatókönyvíró: Elisa Bell, Bob Ducsay
Premier: 1997.02.14.
Több
Chevy Chase

2017.11.20 despy

Gyerekkoromban imádtam a Családi vakációt, de szerintem ez már annyira nem közelíti meg azt a színvonalat, a poénok is inkább csak ismétlik önmagukat. Ettől eltekintve szerintem egész jó szórakozás.

2017.07.08 SunnyM

Fuh, hát ez nekem sajnos nagyon erőltetett volt. Igazából nem is tudom meleg szívvel javasolni, mivel egy kissé kínos az egész valahogy. Nagyon gyenge film. :(

A Vakáció- filmek közül ez az egyetlen, amelyikben semmilyen formában nem történik utalás Walley Worldre.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Amikor Clark azt mondja Rustynak és Audrynak, hogy alig ismeri meg őket, utalás arra, hogy a Griswold gyerekeket mind a négy filmben más színészek játsszák. Szerző: rbernadett