Bambi

Bambi

2024.03.19 FREEWAY

A „Bambi” egy ikonikus Disney-mese, amely egyszeri megtekintésre is emlékezetes élményt nyújt. Bár egyszerűnek tűnhet, a történet mélyen érintő és tanulságos. A karakterek szerethetőek. Egy igazi klasszikus, amit mindenkinek érdemes legalább egyszer látni.

2019.05.14 indingo

Gyönyörű a látványvilága a természettel és a sok-sok állattal. Értelmesek a párbeszédek és szép a mondanivalója.

2018.11.16 dailyfilmsan

Szótlan dalos mese. Viszont nagyon szép és kidolgozott. Ne várjunk messzemenő, mély gondolatmenetet. A történet szál rémegyszerű és a szöveg is. Pici gyerekek imádni fogják a szülő annyira nem. Van benne tragédia de minden perce kedves ennek ellenére.

2019.08.01 Ms. Akárki

Klasszikus és kedvenc Disney mese. Bár nagyobbacska gyerekeknek ajánlott szerintem csak mert rögtön az elején nagyon lehangoló, mert meghal az anyukája. Tappancs nagy kedvenc nálunk. A legtöbb humorelem tőle ered.

2018.12.03 Norbert93

Kedves emlékek fűznek hozzá, milliószor negtekintettem VHS-en. Talán az állatvilág, talán a rajzolása, ma sem tudom mi, de valami nagyon megfogott benne. Örök klasszikus.

2018.03.30 hackerjulcsi

Szintén egy szépen kivitelezett, kedves, tanulságos, igazán gyerek- és családbarát mesefilm a Disney gyártásában. Mégsem a kedvencem, mert túl egyszerű és unalmas volt nekem gyerekként.

2019.03.09 Vágottszemű

Nagyon szerettem ezt a filmet kiskoromban. A története is tetszett meg bambi nagyon cuki :3. Szerintem megéri ezt megnézni, a nosztalgia miatt is. A szereplők is jól kivannak találva.

2018.02.11 zsani

Ez az egyik kedvenc Disney mesém. Ezek még mai napig megállják a helyüket. Megfelelő értékrendet képvisel. Nagyon szép mese, még mai napig megsirat. Ilyeneken kellene felnőni a gyerekeknek.

2016.05.21 Vadgazda

Az egyik leges-legjobb Disney film még a hőskorból. Gyerekkorom egyik fő meghatározó meséje, még ha már 4 évesen tudtam hogy az őzből sosem lesz szarvas. Emelett kifejezetten szerethető és nagyon pontos anatómiai bélyegekkel megvalósított egy gyerek számára. Ajánlott kicsiknek és nagyoknak ahogy mondani szokás.

2019.06.18 Zsolti01

A története aranyos, de ennyi nem elég ahhoz, hogy jó film legyen. Alig bírtam végignézni a filmet, annyira unalmas. De a gyerekek lehet élvezni fogják.

2015.10.28 tamas84

Tudom, hogy mindenki szereti ezt a filmet, és mindenki sír, amikor Bambimama meghal (ez spoiler? mármint hetven évvel a bemutató után is?), de engem a magam részéről kiakasztanak ezek a rajzolt állatok. Igazából egy ponton túl baromi félelmetesek a t... Több

2016.12.14 Potoczkie

Gyerekkoromban az egyik igen kedvelt mese a Bambi volt, amin mindig elsírtam magam, mikor az őzike mama meghalt. Megható, kedves történet, melynek minden szereplője bájos és szeretnivaló.

2016.07.06 Pock

Nagyon aranyos, szívélyes kis mese, igazi klasszikus film. Ez a régi feldolgozás is elbűvölő, bár lehet hogy a mai gyerekek már nincsenek túlságosan oda érte. Aranyos karakterek, szívhez szóló történet.

2016.09.17 Macskínó

Gyerekkorom egyik legmeghatározóbb Walt Disney filmje. Sokkal élethűbb és szem barátabb teknikával hívták életre kézzel megrajzolva mint a mai digitálisan szerkesztett filmeket. Hihetetlen hogy '42-es, még ma is szeretem!