Baywatch

Baywatch

2018.07.14 daportal

Nem tudom, hogy mi bajuk a fanyalgóknak, nem az év filmje, de kikapcsolódásnak teljesen rendben van. Dögös pasik, szép csajok, tengerpart, vicces jelenetek, mit akartok egy nyári vígjátéktól? Nekünk tetszett, és szerintem a többieknek is a moziban.

2018.07.07 darkangel1231

Nekem nagyon tetszett, sokat lehetett rajta nevetni. Nincs eltúlozva az akció, de a szerelmi szál is csak a legalapabb. Egy délutánra tökéletes, amikor csak néznél egy könnyedebb vígjátékot.

2018.10.12 Bendegúz

Johnson megpróbálta elvinni a hátán a mozit, de egy ilyen gyatra sztori és forgatókönyv mellett ő sem tudott csodákat tenni. De ő az egyetlen pozitívuma a filmnek (na jó, Alessandra Daddario gyönyörű, de ez önmagában nem teljesítmény). Sejtettem, hogy nem lesz nagy durranás, de akárhogy is, jobbra számítottam.

2019.10.17 freeman

Király film

2018.11.26 Asmon

Nincs semmi története és még csak nem is vicces. Unalmas karakterek, a poénok ismétlődnek. Senkinek sem ajánlom.

2018.11.26 Feketepöröly17

Gyenge!

Ez a film teljesen bemutatja a pénz kidobás fogalmat. Jelentéktelen történet. Kiváló színészek de ez a film egyik stílusát se ragadja meg. Túl erőltetett humor gagyi becenevek és a fő gonosz most komolyan semmit nem csinált konkrétan egyszerű drog csempész a karaktere teljesen nem jött át. Mikor vége lett a filmnek siettem is ki hogy vissza kérjem a pénzem és ezzel sokan mások így vannak szerintem. Ha tehetitek ne nézzetek meg mert csak időt pazarolsz

2017.07.19 Nathen

Ahhoz képest amiéyen rossz kritikát írtak róla, nem annyira rossz. Elröhögtünk rajta. Jobb mint pár agyonsztárolt divatfilm.

2018.03.23 _biro

Bugyuta, helyenként jó poénokkal, de azért elég gyenge.