Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Bukós szakasz

(CHiPs)
Bukós szakasz

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

Frank 'Ponch' Poncherello egy FBI-ügynök, aki azt a feladatot kapja, hogy épüljön be a Los Angeles-i motoros rendőrök közé, ugyanis a gyanú szerint motoros rablók vannak a zsaruk között. A férfit egy újonc, Jon Baker mellé helyezik. Bár a páros eleinte nem jön ki egymással, idővel kénytelenek lesznek összefogni, hogy lebuktassák a bűnözőket.

2017. 04. 04. 01:42

Annak ellenére, hogy egy lazább vígjátékra vágytam, nem sok poén jött át. Néhol akadnak jó párbeszédek, de a műfajt nézve kevés. Michael Pena és a látványos - időnként vicces - motoros üldözések feldobják a filmet, ami miatt kevésbé lehet szidni. De a krimi szál a legegyszerűbb, semmi nagyobb fordulatot nem kapunk, minden halad egyről, a kettőre. Rengeteg hasonló nyomozós akcióvígjáték készül, évente kiadnak több ilyet. Exférj újratöltve, Személyiségtolvaj, Kamuzsaruk stb... Egyik sem egy kimagasló film, de az egyszer szórakoztató, átlagos jelző mindenképpen stimmel.

2017. 04. 08. 07:37

Tegnap néztem meg az itt kapott jeggyel (ezúton is köszönöm). Igaz voltak benne laposabb poénok is, de pont azt kaptam, amire be akartam ülni, egy könnyebb, laza, szórakoztató filmet. Egyedül a 12-es korhatáros besorolást nem értettem, mert volt benne minden, ami indokolná a 16-osat.

VK
2017. 04. 06. 08:11

Túlságosan komolytalan film gyenge poénokkal. A színészek alakítása sem győzött meg. Felejthető, gyenge film. Csalódás volt, nem nézném újra. Moziban rossz választás volt.

Jess Rowland
Jane Kaczmarek
Ryan Hansen
Adam Brody
Jess Rowland
Adam Brody
Michael Peña

A film alapjául az azonos című televíziós sorozat szolgált, mely 1977 és 1983 között futott.

A Bukós szakasz premierjét eredetileg augusztus 11-re tűzte ki a stúdió, de a bemutatót végül március 24-re módosították.

Movieaddicts: Bukós szakasz
Habkönnyű, de nagyon szórakoztató havervígjáték. Remek kikapcsolódást nyújt, csak bírjuk rekeszizmokkal. Csak ügyeljünk a korhatárra, tényleg nem gyerekeknek készült. 6,5/10
VOX.hu - Bukós szakasz
Nem egy 21 Jump Street, de a maga prosztó módján meglepően szórakoztató a Bukós szakasz. 60/100
Smoking Barrels: Bukós szakasz
A Bukós szakasz tehát tucatvígjáték a javából, de egyáltalán nem annyira vállalhatatlan, mint azt a kritikai össztűz sejteti, és talán pont annyira nem áll még be a sorba, hogy akár kedvünkre valót is találjunk benne. Egy olyan film, amely még a folyamatos brainstorming szakaszában leledzik, de emiatt az elcsépelt megoldások rohamtempójú végigzongorázása mellett egy-két szórakoztató ötletre is futja.

6,5/10