Bukós szakasz

Adam Brody
Jess Rowland
Adam Brody
Michael Peña

Frank 'Ponch' Poncherello egy FBI-ügynök, aki azt a feladatot kapja, hogy épüljön be a Los Angeles-i motoros rendőrök közé, ugyanis a gyanú szerint motoros rablók vannak a zsaruk között. A férfit egy újonc, Jon Baker mellé helyezik. Bár a páros eleinte nem jön ki egymással, idővel… Több

Rendező: Dax Shepard
Író: Dax Shepard
Forgatókönyvíró: Rick Rosner
Premier (HU): 2017.03.23.

2022.03.29 Dinácska

Közepes szórakozás valamire való újdonságok nélkül. Tudjuk, és már sokadszor belefutunk, nincs nagyon új a nap alatt. És már poén sincs, amit ne sütöttek volna el már tucatszor. Ami kicsit felüdülés, kevésbé ismert sztárokat látni öröm, mert nekik talán jobban elhisszük, amit látunk.

2017.08.29 dulkap

Jópofa kis baromkodás látványos és pörgős akciókkal. Nem egy világmegváltó vígjáték és klasszikus sem válik belőle soha, de szórakoztató kikapcsolódás tud lenni egy szerethető párossal a főszerepben.

2018.02.15 Deku

Volt benne egy két helyen gyengébb pillanat, de annyira jó volt a sztori, hogy ez hamar feledhető is. Számomra ez a film igazán pörgős és eseménydús volt. Amint belelép, az ember ebbe a világba magával ragadja és nem ereszti a film végéig.

2017.09.23 HercegPeter

Az a baj az ilyen filmekkel, hogy van benne 1-2 jó poén és azzal akarják eladni az egész filmet. A két főszereplőről megtudunk pár dolgot és végig ez akar lenni a humorforrás. Van benne néhány jobb akciójelenet, de túl laza a film, semmi csavar, vagy fordulat. Bőven kimeríti az "egyszernézős" film fogalmát.

2017.06.29 Orosz István

Nekem egyébként tetszett, jó volt a sztori, én örülnék egy második résznek is. Volt benne akció humor, a karakterek is nagyon jók voltak. A színész gárdát is nagyon eltalálták. Meglepően szórakoztató.

A film összbevétele 26 800 152 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 49 965 139 forintot termelt. A hazai mozik összesen 35 465 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film alapjául az azonos című televíziós sorozat szolgált, mely 1977 és 1983 között futott. Szerző: hp

A Bukós szakasz premierjét eredetileg augusztus 11-re tűzte ki a stúdió, de a bemutatót végül március 24-re módosították. Szerző: hp

Dax Shepard felesége, Kristen Bell is szerepel a filmben.Szerző: puffancshercegnő

Dax Shepard felesége, Kristen Bell is csatlakozik a szereplőgárdához Adam Brody, Rosa Salazar és Vincent D’Onofrio társaságában. Szerző: puffancshercegnő

(2017. 03. 27.)
Nem egy 21 Jump Street, de a maga prosztó módján meglepően szórakoztató a Bukós szakasz. Több

Értékelés: 6.5/10
(2017. 03. 24.)
Habkönnyű, de nagyon szórakoztató havervígjáték. Remek kikapcsolódást nyújt, csak bírjuk rekeszizmokkal. Csak ügyeljünk a korhatárra, tényleg nem gyerekeknek készült! Több

Értékelés: 6.5/10
(2017. 04. 10.)
A Bukós szakasz tehát tucatvígjáték a javából, de egyáltalán nem annyira vállalhatatlan, mint azt a kritikai össztűz sejteti, és talán pont annyira nem áll még be a sorba, hogy akár kedvünkre valót is találjunk benne. Egy olyan film, amely még a folyamatos brainstorming szakaszában leledzik, de emiatt az elcsépelt megoldások rohamtempójú végigzongo... Több