Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Lethal Weapon

(Lethal Weapon)
Lethal Weapon

Tartalom

Halálos fegyver franchise a tévék képernyőin kel új életre. Egy rendőr, aki személyes tragédiáját követően nehezen talán önmagára új partnert kap a kiegyensúlyozott, a balhékat messziről kerülő veterán nyomozó személyében.
2016. 09. 27. 10:40

Ha szeretted az eredeti mozifilmet, akkor ez is tetszeni fog, ha nem jött be Mel Gibson legendás filmje, akkor ez sem fog tetszeni. Mivel viszont én nagy rajongója vagyok a Halálos fegyver filmeknek, így könnyen levettek a lábamról.

pi
2016. 09. 26. 03:39

Meglepően jól sikerült a sorozat. Én ezeken a filmeken nőttem fel, úgyhogy már vártam a reboot-ot. A sztori hasonlít az eredetihez, de különbözik annyira, hogy érdekes legyen megnézni ezt is.

2016. 09. 23. 14:29

Az előzetesek alapján azt gondoltam, hogy gagyi lesz, de kíváncsiságból belenéztem. Meglepően jól sikerült! Nem hibátlan, de izgalmas és szórakoztató. Humorból és akcióból is hozza a színvonalat.