A szépség és a szörnyeteg

2. évad (2013) - 22 epizód
3. évad (2015) - 13 epizód
4. évad (2016) - 13 epizód
Kristin Kreuk

Cathrine Chandler gyermekkorában végignézte édesanyja meggyilkolását; az ő életét egy különös lény közbelépése mentette meg. Felnőve nyomozóként küzd az igazságért, s újra találkozik a lénnyel, aki nem más, mint Vincent Keller, egy ritka betegségben szenvedő orvos.… Több

2019.09.03 Ms. Akárki

Tipikus kis romantikus sorozat egy kis fantasy-s szépség és a szörnyeteges belső vonulattal. Az első pár rész kifejezetten tetszett, de valahogy úgy érződött kezdenek kifogyni sajnos az ötletekből. Utána már nem kötött le sajnos. A színészgárda remek viszont.

2017.04.11 indingo

Az első évad tetszett a legjobban. Utána már túlzások következtet és logikátlan lépések. A második, harmadik évad színvonala egyre csak süllyedt, már nem nézem.

2018.04.23 TomÁcs

Egy újabb nyomozós történet, amit most felturbóztak egy jóképű vadállattal is. A szokásos szerelmi szál már a legelején beindul. Vannak jó és kevésbé jó részek benne.

2016.02.23 BlaBlaBla

Kezdetben tetszett, de utána már nagyon a romantikus szál vette át a szerepet, illetve volt benne egy-két érdekes dolog. Az első évadban csak Vincent volt szörny úgy állították be mintha csak ő lenne, a másodikban meg minden bokorban volt valami nem normális.

2017.12.18 Greeta

Szinte izzik a levegő a két főhős között, nem tudom hogy az életben is van-e köztük valami. A szerelmi szál érdekes, sok bonyodalommal. A mutánsos vonal néha picit sok.