Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

(Fear the Walking Dead)

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
A nagysikerű Walking Dead című sorozat spin-offja, melynek cselekménye a zombijárvány előtt kezdődik Georgia államban és Los Angelesben, vagyis a Walking Deadhez képest épp az ország ellenkező felén. A történt főszereplője egy latin férfi, aki megpróbálja megvédeni a családját a rájuk leselkedő veszélyektől. (hg)
2016. 05. 29. 17:32

Ez a sorozat valahogy ahogy nézem egyre gyengébb, pedig reménykedtem benne, hogy jól fog elsülni. A történet nem halad előbbre, a főszereplők egyre ellenszenvesebbek, nem tudom, hogy hogy fog ez tovább folytatódni.

2016. 05. 09. 11:23

Nézhető sorozat, bár az elődjével nem ér fel még eddig. Igaz ez a sorozat inkább az előzményekre koncentrál,biztos vagyok benne, hogy az alkotók fognak még jó ötleteket kitalálni. A karakterek közül talán Nické a legjobb.

2016. 01. 16. 19:38

Nekem annyira nem jött be mint az anya sorozat de bőven nézhető. Sőt a karakterek sem mind annyira szerethetőek mint ahogy előttem írták. Rögtön Nick a drogos múltjával nem szimpatikus.

Kim Dickens

mint  Madison Clark (21 rész, 2015-2016)

Cliff Curtis

mint  Travis Manawa (21 rész, 2015-2016)

Frank Dillane

mint  Nick Clark (21 rész, 2015-2016)

Alycia Debnam Carey

mint  Alicia Clark (21 rész, 2015-2016)

Mercedes Masöhn

mint  Ofelia Salazar (21 rész, 2015-2016)

Lorenzo James Henrie

mint  Chris Manawa (21 rész, 2015-2016)

Rubén Blades

mint  Daniel Salazar (21 rész, 2015-2016)

Colman Domingo

mint  Victor Strand (17 rész, 2015-2016)

A The Walking Dead alkotójának, Robert Kirkman elmondása szerint a testvérsorozat története a járvány kirobbanásával kezdődik, és időben ott ér majd véget, ahol a Walking Dead is.

(hg)

Az AMC egyszerre két évadot rendelt be a sorozatból.

(hg)

A Fear the Walking Dead első évada 6 epizódból áll.

Smoking Barrels: Fear the Walking Dead
Nem fogom megbocsátani, hogy az unalomig ismert zombifilm-expozíciót kellett végignéznem ebben az egy órában, annak ellenére, hogy egyáltalán nem kiugró sorozattól egy ilyen terjedelmes bevezető, és ezért nem nézek el nagyon sok olyan dolgot a Fear the Walking Deadnek, amit egy tiszta lappal indulok műnek valószínűleg elnéznék.
24.hu - Tessék-lássék tört ki a zombiapokalipszis
Nagyok voltak az elvárások a Fear The Walking Deaddel szemben, de csak hellyel-közzel tudott ezeknek megfelelni.
Movieaddicts: Fear The Walking Dead
Arra azért jónak bizonyult, hogy egy kicsit enyhítse az „igazira” való várakozást. Csak ez így olyan, mint az alkoholmentes sör: ha nincs más, megteszi, de amúgy kell a francnak.