Játssz Lenovo tabletért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Fear the Walking Dead

(Fear the Walking Dead)
Fear the Walking Dead

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
A nagysikerű Walking Dead című sorozat spin-offja, melynek cselekménye a zombijárvány előtt kezdődik Georgia államban és Los Angelesben, vagyis a Walking Deadhez képest épp az ország ellenkező felén. A történt főszereplője egy latin férfi, aki megpróbálja megvédeni a családját a rájuk leselkedő veszélyektől. (hp)
2016. 10. 04. 23:06

A második évad fináléja után tud az ember egy teljes véleményt alkotni, ez előtt még korainak találtam. A The Walking Dead nyomába nem ér, és az első évadnál kicsit átverve éreztem magam, mert úgy harangozták be, hogy ,,előzmény sorozat", a vírus elterjedéséről fog szólni. Ennek ellenére egy teljesen külön álló történet - igaz, hogy korábban játszódik, de a vírusról nem sok mindent tudtunk meg, inkább egy újabb csapat helyzetét nézhetjük másik idősíkban.
Az első évadnál nem sok reményt fűztem a sorozathoz, egy szerethető karakter nem volt, és mire a történet izgalmassá vált, már vége is lett...
Ám jött egy igazán jól sikerült második évad, aminek az utolsó részei már eszembe jutotta miért is szeretem a The Walking Dead ,,univerzumot". A dráma dominál, és a végén felnyitja a szemem, hogy a néhol időhúzásnak hitt, lassabb részek is kellenek... Óriási karakterfejlődéseket láthatunk a végére.
Ha nem is üti meg a mércét ez a kis testvér sorozat, arra biztos jó, hogy a The Walking Dead szünideje alatt, nem maradunk a kedvenc zombitörténetünk nélkül.
Kíváncsian várom a harmadik évadot, és különösen érdekel; összekötik e valahogy a két sorozatot pár szereplővel, vagy utalásokkal...

2015. 10. 12. 05:42

Nagyon vártam már, és az első rész után azt tudom mondani, hogy bőven megérte. Nagyon jónak ígérkezik, ha így megy tovább, még talán a Walking Deadet is meghaladhatja. Jöhetne már a második rész. :D

2016. 05. 09. 11:23

Nézhető sorozat, bár az elődjével nem ér fel még eddig. Igaz ez a sorozat inkább az előzményekre koncentrál,biztos vagyok benne, hogy az alkotók fognak még jó ötleteket kitalálni. A karakterek közül talán Nické a legjobb.

Maestro Harrell
Rubén Blades
Mercedes Mason
Lorenzo James Henrie
Patricia Reyes Spíndola
Elizabeth Rodriguez
Scott Lawrence
Smoking Barrels: Fear the Walking Dead
Nem fogom megbocsátani, hogy az unalomig ismert zombifilm-expozíciót kellett végignéznem ebben az egy órában, annak ellenére, hogy egyáltalán nem kiugró sorozattól egy ilyen terjedelmes bevezető, és ezért nem nézek el nagyon sok olyan dolgot a Fear the Walking Deadnek, amit egy tiszta lappal indulok műnek valószínűleg elnéznék.
24.hu - Tessék-lássék tört ki a zombiapokalipszis
Nagyok voltak az elvárások a Fear The Walking Deaddel szemben, de csak hellyel-közzel tudott ezeknek megfelelni.
Movieaddicts: Fear The Walking Dead
Arra azért jónak bizonyult, hogy egy kicsit enyhítse az „igazira” való várakozást. Csak ez így olyan, mint az alkoholmentes sör: ha nincs más, megteszi, de amúgy kell a francnak.