NFG

Patricia Reyes Spíndola
Elizabeth Rodriguez
Scott Lawrence
Kim Dickens

A nagy sikerű Walking Dead című sorozat spin-offja, melynek cselekménye a zombijárvány előtt kezdődik Georgia államban és Los Angelesben, vagyis a Walking Deadhez képest épp az ország ellenkező felén. A történt főszereplője egy latin férfi, aki megpróbálja megvédeni a családját a… Több

Premier (HU): 2015.08.24.
Több

2022.02.07 roben2112

Nagyon gyenge.

Reméltem, hogy egy olyan jó előzménysorozat lesz belőle és egyben méltó utód, mint amilyen az anyasorozat. De sajnos tévedtem. Számomra a szereposztás nagyon unszimpatikus és nagyon unalmasak a karakterek. Az első két évad még nagy reményeket ébresztett bennem, aztán szépen fokozatosan elvette a kedvem az egésztől. Már nem is emlékszem pontosan, talán a 4. évad közepéig próbáltam végigszenvedni, hátha kialakul belőle valami, vagy esetleg újra fellángol a történet. Bár dolgoznak egy jó pár Walking Dead-sorozaton még információim szerint, de sajnos azt kell ebből leszűrnöm, hogy talán egyik sem fog az eredettörténet nyomába érni. De persze én lennék a legboldogabb, ha ez nem így lenne. Összességében: ez a széria gyenge, unalmas, karaktermentes és teljesen érdektelen.

2017.10.15 indingo

Az anyasorozat sikereit meg kellett lovagolni, bár ez szerintem nem sikerült annyira ütősre. Nem rossz, de az eredeti WD magasabbra tette a lécet. Sok az unalmas történés a sorozatban.

Egy kifejezetten jó spin-off, ami önálló történetként is megállja a helyét. Nagyon tetszik a Special Makeup Effectses szakemberek munkája, ami külön dicséretet érdemel. Egy igazán jó, posztapokaliptikussá váló folyamatot bemutató horror.

2016.01.16 beero88

Nekem annyira nem jött be mint az anya sorozat de bőven nézhető. Sőt a karakterek sem mind annyira szerethetőek mint ahogy előttem írták. Rögtön Nick a drogos múltjával nem szimpatikus.

2017.08.23 Deku

Nagyon nagy elvárásaim voltak ettől a sorozattól, mégse tudta megütni sem azt a szintet ami ott kinőtt. Viszont el kell ismerni érdekesek a karakterek bár én az ilyen junkie embereket nem kedvelem.

A film összbevétele 151 441 dollár volt (imdb.com).

A gyártók még akkor sem döntöttek a show nevéről, amikor a kamerák már az első évadot forgatták. Ez idő alatt a műsor Cobalt kódnéven ment, míg végül egyezségre jutottak.Szerző: jfruzsi97

A show az első évadban rekordot döntött. A Fear the Walking Dead sorozat 11,2 millió nézőt szegezett a képernyő elé, és a kábeltörténelem egyik legnézettebb első évadját adta.Szerző: jfruzsi97

A műsor készítőinek részletekre való odafigyelése még a legkisebb részletekben is nyilvánvaló, például az első évadban a katona egyenruhájának ujján viselt foltok pontosan ugyanazok, mint a Kaliforniáért felelős 40. gyaloghadosztály katonáinál, és ők lennének az LA-ba küldött csapatok, ha ez a helyzet a való életben bekövetkezne.Szerző: jfruzsi97

(2016. 10. 12.)
Flashback az emberiség hajnalára
A Fear the Walking Dead azonban hibái és gyengéi ellenére olajozottan működik, és ugyanaz hajtja, ami a legjobb zombifilmeket. Visszavisz minket az emberi civilizáció hajnalára, csak épp nem egy múltban játszódó történelmi film, hanem egy poszt-apokaliptikus fantasy keretein belül, ami azért hatékonyabb választás, mert kortárs karakterekkel könnyeb... Több

(2015. 10. 08.)
Tessék-lássék tört ki a zombiapokalipszis
Nagyok voltak az elvárások a Fear The Walking Deaddel szemben, de csak hellyel-közzel tudott ezeknek megfelelni. Több

Értékelés: 6.5/10
(2016. 04. 10.)
Nyugaton a zombik helyzete változatlan
A sétáló típusú zombik atlantai támadása előtt néhány hónappal kaliforniai vándorlásukról forgattak előzmény-mellékszál sorozatot Fear the Walking Dead címmel. Az első évad alapján a Fear részben olyan lett, mint atyja, a The Walking Dead, helyzeti előnyét összességében viszont nem tudta kihasználni. Több

(2015. 08. 30.)
Nem fogom megbocsátani, hogy az unalomig ismert zombifilm-expozíciót kellett végignéznem ebben az egy órában, annak ellenére, hogy egyáltalán nem kiugró sorozattól egy ilyen terjedelmes bevezető, és ezért nem nézek el nagyon sok olyan dolgot a Fear the Walking Deadnek, amit egy tiszta lappal indulok műnek valószínűleg elnéznék.... Több

(2015. 10. 11.)
Fear The Walking Dead
Arra azért jónak bizonyult, hogy egy kicsit enyhítse az „igazira” való várakozást. Csak ez így olyan, mint az alkoholmentes sör: ha nincs más, megteszi, de amúgy kell a francnak. Több