Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

The Walking Dead

(The Walking Dead)
The Walking Dead

Tartalom

Miután Rick Grimes egy elhagyott kórházban ébred fel a kómából, azzal kell szembesülnie, hogy szinte az egész civilizációt elpusztította egy zombijárvány. Rick felesége és fia nyomába ered, de idővel szembesülnie kell azzal, hogy korántsem könnyű feladat megőriznie az emberségét egy ilyen világban.  A The Walking Dead Frank Darabont, A remény rabjai rendezőjének, a Terminátor és A bolygó neve: Halál producerének legújabb sorozata.

2016. 05. 24. 12:33

Kiváló! Kétlem, hogy ebben a témában valaha jobb sorozatot fognak csinálni. Már bőven túl tesz a zombi-apokalipszis felálláson, és rég kiderült, hogy még egy ilyen világban is az ember az ember legnagyobb ellensége.

2015. 01. 26. 18:57

Annak ellenére, hogy a tematika - mennek, küzdenek a túlélésért - nem feltétlenül lenne izgalmas - a karakterek és az egyéni tragédiáik függővé tesznek ettől a filmtől! Bár idő kell hozzá, hogy megértsük és megszeressük a szereplőket.

2015. 04. 18. 12:32

Az elején még lekötött, de mostanra elalszom rajta. Szerintem Unalmas.

Steven Yeun
Sonequa Martin-Green
Tom Payne
Katelyn Nacon
Alanna Masterson

A zombik egyáltalán nem pislognak: az utómunkálatok során kivágják a pislogásokat.

(Bthewatcher)

A karakterek eredetileg egy középiskolában vertek tanyát börtön helyett.

(Bthewatcher)

Daryl nem szerepel a képregényben, ahogy Merle és Sasha sem.

Smoking Barrels: The Walking Dead
Robert Kirkman története, amely a képregények világából öt éve átcsoszogott a tévék képernyőjére, egy iszonyú tökös résszel indította a szezont.
Revizor: SUTTYÓK ÉS ZOMBIK (5. évad)
Egy újabb évad eltelt a zombi-apokalipszis óta, Rick Grimes és követői Terminusból Alexandriába mentek, de hogy valóban eljutottak-e A-ból B-be, az egyáltalán nem biztos. KRUSOVSZKY DÉNES ÍRÁSA.
24.hu - The Walking Dead 6. évad
A The Walking Dead visszatalált egykori hangjára, szépen ívelt, drámától és akciótól nem mentes realista zombihorrort kapunk, ahol a főszereplők olyanok, mint mi: átlagosak és tele vannak indulattal.