Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

The Walking Dead

(The Walking Dead)
The Walking Dead

Tartalom

Miután Rick Grimes egy elhagyott kórházban ébred fel a kómából, azzal kell szembesülnie, hogy szinte az egész civilizációt elpusztította egy zombijárvány. Rick felesége és fia nyomába ered, de idővel szembesülnie kell azzal, hogy korántsem könnyű feladat megőriznie az emberségét egy ilyen világban.  A The Walking Dead Frank Darabont, A remény rabjai rendezőjének, a Terminátor és A bolygó neve: Halál producerének legújabb sorozata.

2016. 05. 24. 12:33

Kiváló! Kétlem, hogy ebben a témában valaha jobb sorozatot fognak csinálni. Már bőven túl tesz a zombi-apokalipszis felálláson, és rég kiderült, hogy még egy ilyen világban is az ember az ember legnagyobb ellensége.

2015. 01. 26. 18:57

Annak ellenére, hogy a tematika - mennek, küzdenek a túlélésért - nem feltétlenül lenne izgalmas - a karakterek és az egyéni tragédiáik függővé tesznek ettől a filmtől! Bár idő kell hozzá, hogy megértsük és megszeressük a szereplőket.

2015. 04. 18. 12:32

Az elején még lekötött, de mostanra elalszom rajta. Szerintem Unalmas.

Steven Yeun
Sonequa Martin-Green
Tom Payne
Katelyn Nacon
Alanna Masterson

Edwin Jennert, az Atlantai járványügyi központ tudósát valós ember ihlette.Edward Jenner angol kutató aki 1970-ben kifejlesztette a himlő vakcinát.

(LucyGy)

A 17 halál esetből, ami az embereket érintette a harmadik évadban, mindössze 3-at okozták a járkálók.

(LucyGy)

A koborlókat,zombikat alakító statisztáknak speciális zombi iskolába kell járniuk. Elmondásuk szerint ˇˇúgy kell menni mintha hajnali kettőkor full részegen haza felé tartanánkˇˇ.

Smoking Barrels: The Walking Dead
Robert Kirkman története, amely a képregények világából öt éve átcsoszogott a tévék képernyőjére, egy iszonyú tökös résszel indította a szezont.
Revizor: SUTTYÓK ÉS ZOMBIK (5. évad)
Egy újabb évad eltelt a zombi-apokalipszis óta, Rick Grimes és követői Terminusból Alexandriába mentek, de hogy valóban eljutottak-e A-ból B-be, az egyáltalán nem biztos. KRUSOVSZKY DÉNES ÍRÁSA.
24.hu - The Walking Dead 6. évad
A The Walking Dead visszatalált egykori hangjára, szépen ívelt, drámától és akciótól nem mentes realista zombihorrort kapunk, ahol a főszereplők olyanok, mint mi: átlagosak és tele vannak indulattal.