A szerelem útján

A szerelem útján

Before We Go
Leoni
Chris Evans

A szerelem útján filmtartalom: Egy nő lekési az 1:30-as New Yorkból Bostonba tartó vonatot. A várakozás közben megismerkedik egy utcazenésszel, aki megpróbál segíteni neki, hogy még a férje előtt hazaérjen. Az éjszaka folyamán egyre többet tudnak meg egymásról, és fellángolnak bennük az… Több

Rendező: Chris Evans
Premier (HU): 2015.11.12.

2021.09.12 Klauka89

Evans miatt megéri megnézni. 10/4. A legjobb rész benne nekem, mikor a srác megpróbál segíteni a lánynak, aztán végül a csaj sarkon fordul és otthagyja. Majd bemegy egy olyan utcába, ahol 3 veszélyesnek és kötekedőnek tűnő férfi fixírozza őt az utca ... Több

2018.08.15 dailyfilmsan

Nagyon átlagos romantikus film. Próbálkozik a humorral de nem segít rajta. Kis bájos története van de ennyi az egész repertoár. Nem tud kimagasló lenni és az elnyújtott párbeszédek a semmiről vagy éppen a mindenről egyszerre kicsit összekavar és untat. Nem érdemes szerintem megnézni.

2017.07.18 Szilonka

Eléggé melankolikus az egész film és hétköznapiak a párbeszédek, ami persze nem baj. Én talán egy kicsit humorosabb oldalra mentem volna el. Valami befejezésnek örültem volna.

2016.04.17 andor50

Szeretem az ilyen filmeket, talán emiatt nem is zavarnak a film hibái. Szerintem nagyon aranyos és romantikus. Nem olyan jó mint a Mielőtt felkel a nap, vagy mint a Mielőtt lemegy a nap, de ettől függetlenül nekem nagyon bejött. Chris Evans egész jó rendezőnek is.

2017.07.25 Lonka

Chris Evans első rendezésének szerintem megfelelt a film. A történet a véletlenekről szólt, ahol találkozik két ember, akiknek közösen szükségük van egymásra.

A film összbevétele 462 875 dollár volt (imdb.com).

(2015. 11. 16.)
Rendezői debütálásában Amerika Kapitány a hétköznapi hősök gúnyáját ölti magára. Chris Evans első próbálkozása a kamera mögött meglepően jólesőre sikeredett. Több

(2015. 08. 03.)
Before We Go
Végső soron a Before We Go sem tesz többet, mint egy egymás mellé pakol két (nem is feltétlenül eredeti) karakterdrámát, minden más sallangot pedig lenyeseget róluk. Több