Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Rejtjelek

(Blindspot)
Rejtjelek

Tartalom

Jane Doe egy napon a New York-i Times Square-en tér magához, teljesen meztelenül, míg testét rejtélyes tetoválások borítják. A nő semmire sem emlékszik, így azt sem tudja, hogy került a térre. A tetoválásoknak látszólag semmi értelmük nincs, kivéve egyet a hátán, egy FBI-ügynök nevét, Kurt Wellert. Janes, Weller és az FBI csakhamar rájön, hogy minden egyes jel a testén egy-egy megoldásra váró bűntény. A nyomozás előrehaladtával egyre közelebb kerülnek az igazsághoz a nő identitásával kapcsolatban. (hp)

2017. 04. 10. 17:20

Érdekesen induló sorozat, a közepe tájt picit leült, majd az évadzáró ismét érdekes volt. A második évad eddig szintén eléggé felemás számomra. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e lezárása.

2017. 01. 13. 12:44

Jól indult. Azt gondoltam, hogy végre nem egy sablonos sztori, pörgős, izgalmas, eseménydús film, kellő csavarral fűszerezve. Meg nem tudnám mondani, hogy hol és miért tűnt el az érdeklődésem, de egyszer csak azt vettem észre, hogy már nem érdekel, hogy melyik újabb tetoválás milyen újabb mozaikot ad hozzá a képhez. Sajnálom, lehet, hogy csak én voltam olyan hangulatban, hogy kiestem a film ritmusából, de ez van. Elmúlt az érdeklődésem.

2017. 01. 17. 13:40

Elég erős sorozat, kíváncsi leszek a második évadra. A történet elég jó, bár egy picit egy sablonra épülnek a részek.

Ashley Johnson
Audrey Esparza