Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Rejtjelek

(Blindspot)
Rejtjelek

Tartalom

Jane Doe egy napon a New York-i Times Square-en tér magához, teljesen meztelenül, míg testét rejtélyes tetoválások borítják. A nő semmire sem emlékszik, így azt sem tudja, hogy került a térre. A tetoválásoknak látszólag semmi értelmük nincs, kivéve egyet a hátán, egy FBI-ügynök nevét, Kurt Wellert. Janes, Weller és az FBI csakhamar rájön, hogy minden egyes jel a testén egy-egy megoldásra váró bűntény. A nyomozás előrehaladtával egyre közelebb kerülnek az igazsághoz a nő identitásával kapcsolatban. (hp)

2016. 01. 31. 21:05

Flash Forward, Will Traveler, Lost? Ismerősek? Nos, bár ígéretesnek tűnt a sorozat, igazából minden elemét láttam már, és pont a frissesség hiányzott nekem belőle.

2016. 10. 01. 17:52

Hát csajos hétvégén találtuk ezt a sorozatot... mit is mondhatnék hamar végig néztünk minden megjelent részt :)

2016. 01. 20. 16:23

Nagyon egyet értek az előttem szólóval. Ez a sori csupa klisé, az ilyesmi pedig már rég nem tud lekötni. Ha nem láttál még hasonlót, esetleg érdemes lehet próbát tenni vele, de a tartalom sokkal izgalmasabban hangzik, mint a megvalósítás.

Ashley Johnson
Audrey Esparza