Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A szökés

(Prison Break)
A szökés

Tartalom

Michael Scofield bátyját, Lincoln Burrowst bűnösnek találják egy gyilkosságban, és halálbüntetésre ítélik. Michael hisz testvére ártatlanságában, és egy lehetetlen tervvel áll elő. Véghez visz egy bankrablást, lecsukatja magát, majd mérnöki zsenialitását kihasználva megpróbálja megszöktetni Lincolnt a fegyházból. Ekkor még egyikük sem sejti, hogy a háttérben egy, a legmagasabb szálakat érintő összeesküvés áll.

2015. 02. 10. 00:40

Nem vagyok nagy sorozatrajongó, de ezt a sorozatot végig nyomon követtem. Az első évada sikerült a legjobbra véleményem szerint, hiszen az újdonság erejével hatott, de legalább nem húzták 10 évadon keresztül feleslegesen, kerek lett a sztori. Tetszettek az alakítások, a jellemfejlődések, és úgy ahogy van az egész. Az osztályzatom 9/10.

2017. 01. 13. 11:32

Nagyon rákattantam az elején, aztán bevallom őszintén, elvesztettem az érdeklődésem. De tervezem, hogy újra nekifutok, kár lenne befejezetlenül hagyni. Az indulás nagyon ütős volt.

2016. 07. 12. 08:07

Már az első rész teljesen levett a lábamról, alig bírtam kivárni a folytatásokat. Remek történet, jó alakítások, és kimondottan tetszett, ahogy a készítők szép sorjában rakták össze a kirakós darabjait. Pontosan így kell fenntartani és növelni a feszültséget, burtális cliffhangerek és csavarok sorozata, nem is lehet kérdéses az értékelés.

Shannon Lucio
Wentworth Miller

Több jelenetet is John Wayne Gacy sorozatgyilkos régi cellájában vettek fel.

(Pirospingu)

A szökevények által használt menekülési útvonal valóban létezik a filmezésre használt börtönben.

(Nathan03)

Néhány a sorozatban rabot játszó statiszta a való életben is raboskodott a Joliet börtönben.

(Nathan03)