Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A szökés

(Prison Break)
A szökés

Tartalom

Michael Scofield bátyját, Lincoln Burrowst bűnösnek találják egy gyilkosságban, és halálbüntetésre ítélik. Michael hisz testvére ártatlanságában, és egy lehetetlen tervvel áll elő. Véghez visz egy bankrablást, lecsukatja magát, majd mérnöki zsenialitását kihasználva megpróbálja megszöktetni Lincolnt a fegyházból. Ekkor még egyikük sem sejti, hogy a háttérben egy, a legmagasabb szálakat érintő összeesküvés áll.

2016. 12. 13. 23:55

A legjobb sorozat amit valaha láttam. Az első évadra nincsenek egyszerűen szavak. Minden elismerésem Wentworth Miller-nek mert amit ő ebben a sorozatban alakít azt kevesen tudnák utána csinálni.
Szerintem ez tipikusan az a sorozat ha az első pár részt megnézed nem bírod ki hogy ne nézd meg, és azon kapod magad hogy ráfüggtél a sorozatra.
Izgalmas történet , főleg azoknak akit lekötnek azok a filmek amik a börtönéletről és a szökésről szólnak.
Nagyon kíváncsi leszek a folytatásra és az 5. évadra ami 2017 tavaszán jelenik meg.

2016. 04. 26. 19:58

Összességében nagyon szerettem, amikor ment. Meglepő volt fordulatos, egyedi és izgalmas. Bár az egész börtönalaprajzot magamra tetoválom a bátyám szabadulásáért egy picit túlzásnak érzetem!

2015. 05. 31. 22:53

Egy igazi körömrágós sorozat, tele fordulatokkal és izgalommal. A szereplőket is nagyon jól válogatták össze, van benne akit szerethetsz (Lincoln, Michael, Sucre), utálhatsz (Zsebes), sajnálhatsz (kisgyerek-Apolskis) vagy megváltozhat róla a véleményed (Bellick, Mahone, Kellerman). Bár nekem a 3. évad nagyon vontatott volt, azért összességében nagyon jó.

Shannon Lucio
Wentworth Miller

Több jelenetet is John Wayne Gacy sorozatgyilkos régi cellájában vettek fel.

(Pirospingu)

A szökevények által használt menekülési útvonal valóban létezik a filmezésre használt börtönben.

(Nathan03)

Néhány a sorozatban rabot játszó statiszta a való életben is raboskodott a Joliet börtönben.

(Nathan03)