Csontok és skalpok

Bone Tomahawk

2016.11.20 szucszoli

Őszintén szólva én ezt a filmet nem valószínű, hogy újra meg fogom nézni és ennek van pozitív, illetve negatív oka egyaránt. Az egyik, hogy nagyon felkavaró pillanatai vannak. A másik, hogy a szereplők gesztusain olykor nem érződik, hogy átélnék, vag... Több

2016.01.11 Ragemarci

Westernbe a 2015 eléggé jó év volt és ráadásul nem is sablon mozik születtek, hanem kísérletező darabok. Itt például a horrort szőtték bele a sztoriba, nem tolakodóan, de rém hatásosan. Mint ahogy az egész film, pláne, hogy egy elsőfilmes rendezőrő... Több

2016.04.25 mrfaktor

Nem tudtam mit várhatok egy magát horror-westernnek kikiáltó filmtől, de abszolút kellemes csalódásban volt részem. Inkább egy road-movienak nevezném, de a végére beindul a hentelés, és akad egy két meghökkentően gusztustalan jelenet.

2016.10.05 niky86

A Csontok és skalpok bár alapvetően western film, mégis kilóg a kategóriájából azáltal, hogy a horror műfaját is a vadnyugati történettel keveri. Tetszett ez a megoldás, érdekes és szórakoztató film volt.

2017.03.24 georgri

Nagyon ódzkodtam ennek a filmnek a megtekintésétől, mert leírás alapján annyira nem volt szimpatikus. Utólag belátom, hogy nagy hiba lett volna kihagyni, mert igazán izgalmas darab.

2017.02.09 Ancsus

Engem nagyon meglepett ez a film, mert nem számtottam rám, hogy ennyire le tud majd kötni, sőt azon kaptam magamat, hogy tövig rágtam a körmömet. Érdemes megnézni.

2016.12.02 gubimari

Bár egyáltalán nem vagyok oda a western filmekért, a Csontok és skalpok kifejezetten tetszett. Izgalomban, feszültségben tartott a film és nagyon jó élményt nyújtott számomra.

2017.03.27 Szinano

A Csontok és skalpok számomra egy igazi meglepetésfilm volt, egészen másra számítottam. Nem emlékszem, hogy bármikor láttam volna ily módon ötvözni a western és a horror műfaját. Tetszett, érdekes volt. Ajánlom!

2017.08.28 ocskol

Kifejezetten jól sikerült horror western darab, mely az első a műfajban, amit láttam. Érdekes tapasztalat volt, azt kell, hogy mondjam, tetszett. Izgalmas é feszültséggel teli volt.

2016.09.17 krazucsi

Egyáltalán nem egy pörgős filmről van szó és a játékidő is több, mint 2 óra. Ennek ellenére vontatottnak sem nevezném. Említést érdemel, hogy ez a film volt S. Craig Zahler rendezői debütálása és igazi profi alkotást tett le az asztalra.

2021.04.05 zoltanson

Nyers, brutális, western

Egy jó kis horrorba oltott western. Minden rendben van a filmmel. Kellően nyomasztó és brutális ahhoz, hogy ne westernként tekintsen rá az ember. Zene alig, a karakterek rendben, színészek rendben. A végén a barlangos rész már nálam is a határokat feszegette. Emlékezetes maradt.

2020.08.22 freeman

király film

2017.02.13 gyerekpeti

Imádom a western és horror filmeket ezért ez a film számomra zseniális.

2015.12.09 berryy

Erős idegzet kell ehhez a filmhez, párszor muszály volt beletekernem, de a film hihetetlenül jó. A lassú események ellenére végig fenntartotta az érdeklődésemet, szimpatikus a karakterek, különösen Matthew Fox /kár, hogy ilyen kevés filmben játszik, pedig tehetséges/ és az öregember.