Bridget Jones naplója

Bridget Jones's Diary

2018.01.30 diumiu

Az egyik legnagyobb kedvencem a vígjátékok kategóriában, meg úgy egyébként is! Imádom az első perctől az utolsóig. Fantasztikus színészek, vicces szituációk amely bárkivel megtörténhet. Azt gondolom, sokan tudunk Bridget-tel azonosulni. :) Örök kedvenc!

2016.02.20 Lonka

Nagyon-nagyon jó romantikus vígjáték telis tele jobbnál jobb poénokkal, örök klasszikus. Mindkét férfi főszereplő nagyon jó választás volt, Reneé Zellweger meg pufiként nagyon cuki.

2016.06.20 Timcsi

Remek film, már többször láttam. Nagyon jók benne a párbeszédek és a humora is kiváló. A szereplők hitelesek.

2019.04.21 petraszab

Imádom ezt a filmet, a kolléganőimmel szinte naponta idézünk belőle egy sztorit, egy párbeszédet. Könnyed és humoros kis vígjáték.

2018.03.18 hackerjulcsi

Hugh Grant, grr. Najó, nem. :D Jó film, sokat emlegetett. Az a véleményem, hogy kellenek ilyen filmek is a piacra, mert nekem élmény volt a megtekintése.

2017.09.27 SzFa

Egyáltalán nem szerettem, idegesítő az hogy mennyire szerencsétlen ez a nő, számomra túl eltúlzott a karaktere. Bridget Jones karaktere számomra visszataszító, ami azt hozza magával, hogy a filmet sem élveztem.

2019.01.14 szabomarc

Ilyen rossz filmet is nagyon ritkán látok, nagyjából 30 percig bírtam, aztán kikapcsoltam. Hallottam sok helyről mennyire jó, de nem tudom megérteni mit láttak meg ebben az emberek, egyszerűen nézhetetlen.

2016.02.14 doroffee

Az igazi, hamisítatlan szinglifilm. Nagyon kedves, nagyon vicces. Hihetetlen okos a humora, de tényleg, nemcsak a klasszikus sablonokkal dolgozik. A szereplőválasztás meg zseniális volt.

2016.09.17 HannaK

Az egyszerű hétköznapi története ellenére pazar alkotás, bármikor meg tudnám nézni. Sosem unalmas.

2016.04.26 HanGa

Karácsony környékén kötelező megnézni! Kedves és végtelenül humoros történet, ami kellően romantikus is! A sztori semmi különös, de a párbeszédek és a jelentek fergetegesek.

2015.02.02 Vitya

nekem nagyon nem tetszett, unalmas semmitmondó film. ahhoz képest hogy beharangoztâk, nekem nagy csalódás volt. nem érdemes rá időt pazarolni

2016.10.08 Hablaty

Remek film, imádom. Zseniálisak a párbeszédek és pazar a szereplő gárda.

2017.02.19 clay00

Kiváló színészek, de a film elég bugyuta lett. Nem hiteles, ízetlen. Alig bírtam végig nézni. A könyv jobb tőle egy fokkal. A folytatás sem jobb. Senkinek nem ajánlom.

2016.10.26 fazekasanett92

Mint általában,a Bridget Jones sorozatból is az első viszi a prímet, ez sikerült a legjobban. A többi már csak inkább az első ismétlése, de legalábbis sok benne a hasonlóság. Érdemes megnézni szerintem.