Börtönpalota

Brokedown Palace

2023.10.21 BÉLA

Jó film

Na ebbe a tetű ország be nem teszem a lábam.

2015.12.05 alexxx

Egy nagyon durva lecke a könnyelmű lányoknak, amit minden naiv tininek meg kellene néznie.

2022.07.25 Drawen H.

Generációváltás

Nincs baj a színészekkel, magával a filmmel sem, de valami nagyon zavart az egészben. Meg van a Bangkok Hilton 1989-ből Nicole Kidmannel. Javasolnám, hogy azt is nézzétek meg, ill. kezdjétek azzal. Meg fogtok lepődni. Filmben technikailag nincs különösebb kihívás, igy az idő eltelte nem tetten érhető.

2014.11.06 mártilány

pár hete láttam a tévében, és meglepően jó film volt. borzongató, és néha undorítóan realisztikus. szinte éreztem a börtön bűzét, és nagyon is együttéreztem a lányokkal, szinte pofon tudtam volna vágni a férfiakat, amikor elárulták őket a bíróságon. ... Több

2017.01.17 Katkatt

Úgy tudom, hogy igaz történet alapján készült a film. Eléggé felkavaró történet több szempontból is. Érdemes megnézni.

2020.03.19 szksz

Összességében érdemes megnézni

A maga témájában érdekesen dolgozta fel az eseményeket. Ha nem is olyan alkotás , melyre 40 év múltán is minden film kedvelő azonnal emlékszik, de az átlagnál jobb lett. A befejezés azt sugallja, hogy lehet még folytatni.

2015.11.10 grigoriy1rem

nagyon érdekes, és Claire Danes alakítása hihetetlen, többször láttam már, de szívesen megnézem újra mindig

2020.01.27 szkethy

Nagyon sok helyen, végtelen sokszor elhangzott már a kérdés, hogy vajon mitől jó egy film? Biztos vagyok benne, hogy erre a kérdésre mindenkinek megvan a saját válasza -, ahogy nekem is: a számomra semmit mondó, sima, átlagos filmek a feledés homályá... Több