Carol

Carol

2017.03.27 Szinano

Különös hangulat lengi át ezt a filmet, amely már előre jelzi a baljós eseményeket. Engem ez a hangulat kerített hatalmába és varázsolt el. Faltam a filmet, teljesen odáig voltam érte.

2016.09.17 krazucsi

A film tökéletesen bemutatja, milyen volt az 50-es években megélni a másságot, mennyire nehéz, vagy éppenséggel lehetetlen volt azt az emberekkel elfogadtatni. A színek, díszletek és a ruhaköltemények gyönyörűek.

2016.05.03 Kutyus

Romantikus film kategóriában igazán megállja a helyét a film. Magával ragadó a hangulata és a történések. Műfaj kedvelőinek tetszeni fog, én ajánlom, nekem átjött!

2017.01.08 des.tiny59

Kellemes hatást gyakorolt a film és ez nem is volt hátrányára. Ezt a filmet csak dicsérni tudom, zeneileg hatalmasat aratott jól aláfesti a film hátterét és ez varázslatot hoz létre. Emellett a film története valami eszement módon teljesített. Nekem nagyon tetszett.

2018.12.16 Böbenyő66

Nagyon megrázó film. Már a gondolat, hogy mennyit változott az emberek felfogása néhány évtized alatt. Gönyörűen lett ábrázolva a nézőpont, amit sokunk nem láthat. A színésznők alakítása pedig fenomenális; Cate Blanchette ebben is a maximumot hozta. Nagyon tetszett!

2016.07.09 daeril

Zseniális film, Blanchett és Mara egészen egyedülálló párost jelent, és kiválóan alakítottak. Aki kedveli a drámákat, ne hagyja ki! Az év egyik legjobbja!

2018.08.14 Tiara

Gyönyörű szép film, mondjuk Rooney Mara helyett szívesebben láttam volna Sarah Paulsont a főszerepbe Cate Blanchett oldalán, de így is csupa romantika az egész.

2016.01.28 Ena

A film nem volt olyan rossz. Kicsit unalmasnak tűnhet, de viszont a mondanivalója miatt még is van benne valami érdekes. De Cate Blanchett szerintem fantasztikus ebben a filmben is!

2017.06.08 peterpetra

Ha nem lenne zseniális film, akkor is azt mondanám, hogy Cate Blanchett miatt érdemes megnézni, mert ő zseniális benne (amúgy is). De szerencsére a film is remek, megindító és elgondolkodtató. Remek film, tényleg!

2018.12.29 Jessica

20 perc után kikapcsoltam a filmet. Alapból egy türelmes ember vagyok és minden rossz filmet végig is nézek, de ezt nem bírtam. Rém unalmas, nem történt semmi, mindkét főszereplő ellenszenves...