Casablanca

Casablanca

2017.03.11 NorbiP

Nem véletlen számít akkora kultfilmnek, a klasszikusok közül szerintem is kiemelkedő alkotás. Ebből a korszakból Bogart volt a kedvenc színészem, és ebbe is nagyon odarakja magát.

2016.06.27 wooderman

Ez a nagyon nagyon régi romantikus -háború s dráma Humphrey Bogartal egy igazi örök klasszikus, szerelemmel, érzelmekkel dusitva a háború korában játszódik! :)

2015.05.03 Vitya

Az egyik legszebb romantikus dráma. Érzelmileg nagyon megfogó, magával ragadó. Régi film ellenére ma is nézhető, időtálló. Klasszikus , nagy színészi karakterekkel rendelkező zseniális alkotás.

2016.11.29 Ercsi

Az IMDb-listáján is igen előkelő helyen szereplő Casablanca igazi klasszikus, amely méltán számít sokak kedvenc filmjének. Annak ellenére, hogy nem mai darab, még most is élvezetes szórakozást nyújt.

2015.01.28 a.edit63

Nagyszerű film! A történet, a rendezés, a szereplők kiváló! Ajánlom!

2015.06.12 fancsi094

Örök klasszikus, amelynek külön érdekessége, hogy szerelmi háromszöget egészen az utolsó pillanatig nyitva hagyják. Nem is a mondanivalója, hanem a pazar szereposztása miatt tetszik. Még a kisebb szerepeket is igazi nagyágyúk játsszák. Kötelező darab.

2017.02.09 Enjoy

Klasszikus, időtálló romantikus film. Nagyon profik a szereplők, jól alakítják a karaktert. Többször is nézhető, mai filmekkel vetekszik. Profi film, profi rendezés.

2017.09.02 veresszsoltika

Annyira egyszerű és letisztult a feldolgozása és mégis egy igazi klasszikus ahol a karakterek és a történet megfog, magával ragad és elbűvöl. Legalább egyszer látni kell.

2016.07.20 Bog1

Legendás, nagyhírű, sőt világhírű film ez. Bár ez a fiatalabb nemzedékének már talán nem jelent olyan sokat mint akkoriban. Gyönyörű környezetben játszódik és a színészek isteniek játszák a szerepüket. Kicsit néhol túl nyers de ez nem von le a film élvezeti értékéből, sőt, ez adja meg a film tipikus hangulatát.

2017.01.30 tilino

Letisztult, egyszerű, komplikációk és nagy csavarok nélküli, sok meglepetést és izgalmat nem hozó film, mégis nagyon kedves, szép, mindenkori klasszikus film. Szomorkás, mégis kellemes hangulatú történet.

2016.01.01 Niki19

Nagyon tetszett a film. Tele van romantikus részekkel, amik kissé lágyabbá teszik a háborús jeleneteket. Érdemes megnézni. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.10.25 Manyi

Nálam ez a film number1. Bármikor meg tudom újra nézni. Nagyon szép,magával ragadó,érzelmileg megfogó romantikus dráma, ma már nem "gyártanak"ilyen szép,profi filmeket!

2015.12.29 sepsiklaudia

örök és halhatatlan, minden valentin napon, egy film a szerelemről, vagy inkább szerelmekről kiváló színészekkel

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Igazi romantikus klaszikus és időtálló film, ami ma is megállja a helyét. Akár többször is nézhető. Kiválóak a színészek, profi alakítás! Érdemes megnézni!