Castle

Castle

2016.11.15 goat2000

Ez egy igen jó krimi vígjáték sorozat. A főszereplőkkel jól lehet azonosulni, minden epizódban történik valami érdekes. Egyszerűen megunhatatlan.

2015.06.05 Mr. Z

A krimi az egyik olyan sorozattípusom amiben kell valami extra ami megfog. Hát Castle karaktere épp ilyen volt. Gyakorlatilag mintha valami felnőttre nőtt gyerek lenne. Tetszik ezzel a gyermeki lélekkel megáldott komikus író és Beckett is szuper szín... Több

2016.07.21 K.bogi

Zseniális és Sexy sorozat. Méltántalanul kevesen ismerik szerintem Magyarországon és ezen sűrgősen változtatni kellene. nagyon izgalmas, vicces és pont annyi romantikus vonulata van Castleel és Beckettel ami pont tökéletes. Bár tény hogy klasszabb volt míg nem jöttek össze teljesen ,de sosem lehet tökéletes minden.

2015.06.20 neeta92

Olyanféle sorozat ez amit nem lehet kihagyni. Egyszerűen lenyűgöző. Egyszerű kriminek tűnhet ámbár Castle figurája teljességgel magával ragadó. Gyermeki lelke van aki hisz még a kísértetekben is. Ez nagyon sok vicces helyzetet szül. Ami könnyedebbé teszi a krimi műfaját.

2016.07.16 Bog1

Na ez az egyik legjobb nyomozós akciófilmsorozat, amit bármikor el tudok nézni, de ami még nagyobb szó még anyukám is bármikor nézni tudja. Ez is jelzi hogy milyen minőségű, rugalmas, izgalmas sorozatról van szó. Mindenkinek ad valami újat és minden életkorban is .

2016.07.22 Igob1

Remek detektív sorozat és nagyon klasszikus története van, már már egysíkúnak mondható de nagyon szép lett akkor is a történet megoldásai. A főszereplő páros miatt nézik főleg az emberek sokszor, akárcsak én. Tényleg akárki rá tud szokni.

2016.05.19 anita9215

Mocskosul jó sorozat volt az elejétől a végéig. Engem nagyon megvett azzal, hogy egyedi stílusa volt. Humoros és meghökkentő is tudott lenni tele izgalommal. Nem is kérdés, hogy mennyire nagyon fogom hiányolni. Kár, hogy vége lett.

2016.06.17 Panna

Nagyon izgalmas kis sorozat, mindig nézem ha van időm. Tetszik az alapötlet és izgalmasak az egyes részek.

2016.10.23 malnaturmix

Szokásos sémákra épül az alapsztori, de működik és el lehet adni. Kedvelem, jó sorozat.

2016.07.31 Kardos

Nem lett volna rossz az első évad, ha nem mindent Castle és Beckett szerelmi szálával akartak volna erőltetve mozgatni az egész történetet. Ahogy összejöttek és összeházasodnak a sorozatban, számomra meg is halt ez a sorozat.

2016.04.25 Kate Rainbow

Imádom ezt a sorozatot. Nagyon izgalmas, mindig történik benne valami. Nagyon humoros, ami viszont nem erőltetett, így nagyon feldobja a sorozatot. Izgalmas, és akciódús. Ajánlom mindenkinek.

2015.06.20 Kellangy

Jó kis nyomozós sorozat kevés akcióval, könnyed téma, semmi ütős, ami végighúzódik a sorozaton az a két főszereplő kutya-macska barátsága, végig arra várunk, hogy mikor jönnek össze. Jó poénokkal, szerethető karakterekkel, időtöltésnek jó.

2016.02.09 bviki

Nagyon szeretem, Castle nagyon jó kis komolytalan de nagyon jól nyomja. Igen.. a karakterek nélkül rossz lenne. Ő és Beckett jó kis párt alkotnak. Látom szeretik a tv-sek az ilyen párosokat.

2016.01.07 vinetty93

Végre egy nem átlagos nyomozós sorozat. Aki mást mond az nem figyel eléggé. Castle karaktere mindent visz, gyermeteg stílusával könnyedén feldobja a sorozatot. Minden perc egy kincs.