Coco

Coco

2019.12.27 Eniq

Még véletlenül sem akartam megnézni a Cocot, de egy rövid ideig azon a csatornán hagytam a tv-t amin ment és végül annyira elkezdett érdekelni, hogy vajon hazajut-e a fiú és megkapja-e az áldást hozzá és megtalálja-e a rokonát akit keres, hogy nem tu... Több

2019.03.20 Vágottszemű

Ötletes a története, de gyerekes. Bár, nekem ettől függetlenül is tetszett a film. A látványvilág nagyon szépre sikeredett és a története is nagyon humoros.

2020.10.19 Kanyi

egyik kedvenc animacios sorozatom...a csaladra epitkezik de megmutatja azt is hogy nem mindig azt kell tenned amit masok mondanak hanem azt amit szeretnel

2020.01.03 Oliver.guy_

Tanulságos mese gyönyörű zenével és látványvilággal. Tele érzésekkel, izgalommal. Minden megvan benne amit egy gyerekfilmtől el lehet várni. Gyerekeknek, felnőtteknek, zenekedvelőknek csak ajánlani tudom.

2017.12.28 schvarz

Felnőttként nézve is nagyon nagy élmény volt a film. Látványra kiemelkedően jó. A sztorija nagyon ötletes és tényleg minden korosztálynak élvezhető, szórakoztató!

2018.01.12 Lord British

Nagyon bántam, hogy relatíve kevesen nézték meg a magyarok közül ezt a mesét (egyértelműen a kultúraidegen mivolta miatt), én viszont érdeklődve vártam, mivel tanulmányaim során már volt szerencsém a mexikói kultúrát behatóbban megismerni, és ennek f... Több

2018.04.25 Onódi Zoltán

Gyerekeimmel néztük, ők odáig voltak érte. Nekem is tetszett, többet adott mint amit vártam tőle. Remek kikapcsolódás.

2018.04.27 Csicsi88

Ízlésesen kellemes történet. Nem csak gyerekeknek, sőt inkább már felnőtteknek ajánlanám. A halálról a családról a gyászról, telis-tele érzelmekkel. Némi humorral, de inkább érzelmi hullámvölgyeket mozgat meg.

2018.08.14 buzsikturner

Tipikus Pixar, mélynek eladható tanulsággal és Disney zenékkel. Elszomorít, hogy egy Kenyérkeresővel szemben győzni tudott.

2018.04.01 jos78

Ez egy igazán mély érzelmeket kiváltó mese. Nagyon szépen megcsinálták. :-)

2017.11.26 spikeZ

A mexikói folklór hibátlan, csupaszív átültetése animációs filmmé, nincs mit hozzáfűzni, ez egy csillagos ötös, ismét a Pixarnak.

2018.12.06 mamiéstöti2

Szerintem egy nagyon megható történet, amit könnyek nélkül nem lehet végignézni. Izgalmas a története és egyedülálló.

2019.02.15 Puncs

Gyönyörű film, mind a látvány, mind a mondanivaló terén. Szép és szívhez szóló, anélkül, hogy nyálas lenne. Egy olyan témát bont ki, ami minden ember életében jelen van. Szerintem ez egy gyerekmesének álcázott felnőtt mese. A vége nagyon megható, engem megríkatott. Mindenkinek ajánlott, életkortól függetlenül.

2021.03.03 Erika Czeglédi

Szuper

Az egyik kedvenc rajzfilmem. Nagyon szeretem a zenéket benne. Az emlékezz rám a legszebb szám, amit mesefilmben hallottam. :)