Coco

Coco

2020.11.02 kiana

Nagyon aranyos film, minden korosztály számára élvezhető. Én 20 évesen is rettenetesen meghatódtam rajta. Gyönyörű az animációja, talán az egyik legszebb, amit eddig láttam. Érdekes témát dolgoz fel.

2022.05.15 panel4

Kedves, ugyanakkor szívbemarkoló történet a család fontosságáról, a szeretet erejéről. Az egyik legjobb animációs film, amit láttam. A látvány, a történet is kiváló.

2017.11.23 skyman

Lenyűgöző és káprázatos világot teremtettek a Pixar boszorkánykonyjájában. A Coco eddig nálam az év filmje, pedig nem mondanám magam nagy animációs film rajongónak. Ha tehetitek, feltétlenül nézzétek meg.

2021.06.13 Renáta Téglási

Zseniális! Egy percig sem unatkoztam. Köszönöm.

2018.02.19 Trk_Virag

Ez valami elképesztően jó.Bevallom először kicsit tartottam tőle, de kellemesen csalódtam. Látványos,és a zenei betétek is nagyon tetszettek.Ráadásul igazi mondanivalóval rendelkezik.Na meg ez a mexikói hangulat....Sajnálom, hogy nem valami elterjedt itthon,bátran ajánlom mindenkinek.

2017.11.25 danny

Nagyon klasszikus szagú film, ezt 20 év múlva úgy fogják emlegetni mint most a Toy Storyt. A Pixar egyik legjobbja, nálam a top5-be került, ha a stúdió animációs filmjeit nézem.

2018.11.27 Feketepöröly17

Pixar

A Pixar nagyon oda tette magát ezzel a filmmel, élvezhető és szerethető. És humorral is tele van. Ajánlom mindenkinek.

2018.04.21 Fruzsina Sinka

Nagyon kedves mese a családról, emlékezésről, összetartásról. Viszont szerintem nem az a tipikus gyerek mese, én 15 percen át zokogtam rajta.

2018.09.09 grigerdiana

Legjobb mesefilm amit valaha láttam talán, az elején még nem gondoltam volna hogy a végére ilyen fordulatot vesz, de végülis nagyon elnyerte a tetszésemet és bőgtem is rajta egy sort. Nagyon ajánlom mindenkinek!

2018.03.05 MrGrand

Egyszerűen szólva elképesztő! Önmagában is kiváló történet,de ezt kár is ecsetelni, a Disney és a Pixar ritkán ad ki a keze közül nemhogy rossz, de még még kevésbé jó filmeket sem, szóval erre nem lehet panasz. Amit én személy szerint szeretnék kieme... Több

2020.05.29 Adri Kovács

Aranyos kis film.

Nekem nagyon tetszet????. Szépek benne a zenék, és külön tetszik az ahogy a történet haladtával tisztázódnak a félreértések főhősünk mamájának az apukájának a múltjával kapcsolatban.

2019.02.17 tokpetya24

Kiváló alkotás és a magyar szinkron is nagyon a helyén van...

2020.04.16 Erik Halmi

Szerintem egész jó egész estés Animáció.

2021.06.11 Bennyó

Szerintem a legjobb film marad egész életemben. Nagyon tetszett a cselekménye, meg az "Emlékezz rám" dallama és szövege, és a vége volt az igazán megható részlet. Nem véletlen 2017 legjobb filmje.