Döglött akták

4. évad (2006) - 24 epizód
5. évad (2007) - 18 epizód
6. évad (2008) - 23 epizód
7. évad (2009) - 22 epizód

Lilly Rush nyomozó és csapata olyan bűnügyek aktáit lapozza fel újra, melyek megoldatlanul hevernek a raktárak mélyén. Munkájuk cseppet sem könnyű, hiszen évek, évtizedek elteltével sokkal nehezebb kibogozni a gyilkosságok szálait.

(erare)

Premier (HU): 2006.06.28.

2019.12.28 harnas1207

Az esetek felgöngyölítése érdekes, de eltúlzott és hiteltelen. Ez számomra sokat rontott a sorozat élvezhetőségén. Ennek ellenére a Döglött akták egyedinek mondható, talán csak a Nyomtalanul széria hasonlítható hozzá.

2018.01.21 mamiéstöti2

Nagyon tetszik ez a sorozat, mindig is szerettem a régi ügyek felgöngyölítésével foglalkozó filmeket, pláne ha megmutatják a régi történéseket is.

2017.10.25 ArpiHajdu és Réci

Egy igazán izgalmas sorozat a Döglött akták, ami igényesen van elkészítve. Jó alapötlet egy olyan nyomozócsoport munkáját bemutatni, ami nem a friss ügyekre koncentrál, hanem még akár 80 évvel ezelőtti bűntényeket is felgöngyölítenek. Persze a valósá... Több

2017.04.10 indingo

A főszereplő hölgy borzasztóan szétplasztikáztatta a fejét, ami sajnos engem piszkosul zavar. A történeteket, a nyomozást mindig szerettem és elképesztően jó zenék voltak benne.

2019.08.18 Ms. Akárki

Remek érzelmes nyomozós sorozat. Sokszor megható volt ahogy a családtagok annyi év után megtudhatták, hogy vajon mi is történt a szerettükkel. Végre esélyt kaptak a lezárásra. Izgalmas volt ahogy annyi év után meg tudták oldani az ügyeket.

A legrégebbi bűntény a sorozatban 1919-ben történt. Az ügyet 2007-ben tárták fel, ekkor az egyik szemtanú (aki az ügy idejében 7 éves volt) már 95 éves, amikor kihallgatják.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az 5.évad 9.része a Száll, a kakukk fészkére című filmre utal. Az epizód ugyanis egy lányról szól, aki fiúnak öltözik, amit a 60-as években elfogadhatatlannak tartottak és agyi sokkterápiával próbáltak "orvosolni". Éppen úgy, mint a Száll, a kakukk fészkében a főszereplő esetében tették.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az 5.évad 3.részében feltűnik a Beavatott sorozat későbbi sztárja, Shailene Woodley, aki egy amish lányt alakít a sorozatban, akinek a nővérét meggyilkolják.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A 3.évad 9.része (Tökéletes nap) egy ikerpárról és az édesanyjukról szól, aki menekülni kényszerül szadista férje elől. Ez a rész volt a legnézettebb epizód a sorozat addigi történelmében, a maga 19 millió nézőjével. Az epizódban feltűnik több neves sorozatszínész is, köztük Meredith Monroe a Dawson és a haverok Andie-je, Megan Follows az Anne sorozatból és Charlotte Stewart, a Farm, ahol élünk Miss Beadle-je.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A magányos szívek című részben (4.évad 9.rész) megismert két főszereplő, Raymond Fernandez és Martha Beck valóban léteztek, a "Magányos szívek gyilkosai-ként" vált híressé a sorozatgyilkos pár azzal, hogy 20-nál is több nőt öltek meg közösen. Áldozataikkal társkereső hirdetéseken keresztül vették fel a kapcsolatot.Szerző: ArpiHajdu és Réci