Amerikába jöttem 2

Coming 2 America

jerrycomovie
2021/03/10

Értékelés: 5.5/10
Megtekintés: Nem vagyok benne biztos, hogy ez a film a pontos definíciója a "feel good" mozinak, azonban 30 évvel az első rész után végig bírtam egyfajta nosztalgikus, mosolygós hangulattal nézni ezt a laza kis komédiát. Több

Revizoronline.com
2021/03/11

Murphy törvénye
Sok jót kevesen várhattak az 1988-as tékaklasszikus három évtized késéssel érkező folytatásától, és úgy tűnik, hogy az alkotók is épp erre készültek. Mindent megtettek, hogy lekenyerezzenek bennünket, de sajnos, ami el tudott romlani, az el is romlott. Több

Roboraptor
2021/03/14

Amerikába jöttünk, láttuk, vissza nem mennénk
Harminchárom évvel az eredeti film megjelenése után az Amazon Prime Video jóvoltából folytatást kapott az Amerikába jöttem című filmklasszikus. Már a megjelenés előtt komoly kérdéseket vetett fel, hogy mi értelme egy ilyen filmnek második részt adni, a teljes színészgárda visszatérése azonban még talán a legszkeptikusabb filmkedvelők érdeklődését is felkeltette. A filmet sajnos végül a nemrégiben visszatérő Eddie Murphy sem volt képes megmenteni. A második rész még a több mint harminc éves elődjének mércéjével nézve is maximum gyenge közepesnek nevezhető. Több

Filmezzunk.hu
2021/03/25

Értékelés: 4.8/10
Úgy látszik Eddie Murphynek a kitaposott, ismert út volt a fontos, nem az, hogy újragondolva az első részt maradandót alkosson. Több

paraméter.sk
2021/04/14

Amikor már a nosztalgia sem segít
Az Amerikába jöttem 2 ugyan igyekezett összehozni egy családi komédiát az első rész erényeivel, de a kellő humor és szellemesség hiányozott, így pedig csupán egy nem túl vicces vígjátékfolytatást kaptunk. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!